Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA TENİS KULÜBÜ 2. LİG İÇİN SPONSOR ARIYOR
MUĞLA TENİS KULÜBÜ 2. LİG İÇİN SPONSOR ARIYOR

             Bu yıl ilk kez Türkiye 2. Lig’inde mücadele edecek olan Muğla Tenis Kulübü, sponsor bulamazsa ilk kez yakaladığı tarihi fırsatı kaçıracak ve 1. Lig şansını kaybedecek…

Ata Sevgi
                     Muğla Tenis Kulübü; Türkiye Tenis Federasyonu’nun 20 – 26 Eylül 2010 tarihleri arasında, İzmir Ulusal Tenis Eğitim Merkezi kortlarında yapılacak olan TTF 2.Lig Müsabakalarına İlk kez katılacak. Müsabakalar sonrası 1. Lig’e çıkmayı hedefleyen Muğla Tenis Kulübü yeni transferlerle takımı güçlendirdi.
                     
Muğla Tenis Kulübü Basın Danışmanı Nebi Aydoğdu’nun bugün (24 Ağustos 2010) verilen bilgide; “ Muğla tenis kulübü, yapılacak olan bu müsabakalar öncesi kadrosunu güçlendirmek için Antalya’dan  35 yaş üzeri Türkiye şampiyonu Fatih Soyalp, İzmir Karşıyaka Tenis Kulübünden 15 yaş sporcusu Hatice Ulupınar ve Borumdan Münevver Şafak’ı transfer etti.
                
 2.ligde mücadele etmek için sponsor arayışı içine girmiş bulunmaktayız. Sponsor olacak kişi kurum ya da kuruluşlar Muğla Tenis Kulübü’nün İzmir’e gidiş gelişimizi ve masraflarımızı karşılayacak. Bunun sonucunda da İzmir’de hem Muğla’nın hem de sponsorumuzun adını en iyi şekilde duyuracağız. Sponsor bulunamadığı takdirde Tarihinde ilk defa böyle bir imkanı yakalayan Muğla Tenis Kulübü 2.lige katılamayacaktır.
                  
 İzmirde yapılacak olan lig maçlarına 50 kulüp katılacaktır. Başarılı olan kulüpler 1. ligde mücadele edeceklerdir. Muğla Tenis kulübünü 2.Ligde temsil edecek sporcuları; Bayanlarda Münevver şafak, Hatice Ulupınar,Ezgi Karataş,Tuba Heb,Bilge Topal,  Erkeklerde Fatih Soyalp, Erdem Yeter, Mustafa Kılınç, Emir Ataç ve Seyhan Heb.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MUĞLA TENİS KULÜBÜ 2. LİG İÇİN SPONSOR ARIYOR
tarih Tarih: 24.08.2010, 16:02 okunma Okunma: 3751
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales