Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA GENÇLİK HAFTASINDA DÜNYA GENÇLERİNİ KONUK EDİYOR
MUĞLA GENÇLİK HAFTASINDA DÜNYA GENÇLERİNİ KONUK EDİYOR

                     Türkiye  94.  Kez, gururla Cumhuriyet’imizin var olma nedenlerini hatırlıyor, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı coşkuyla kutluyor.
               Uluslararası projeler kapsamında İspanya, Romanya, Portekiz, Sırbistan, Arnavutluk, İtalya, Yunanistan, Azerbaycan, Ukrayna, Fransa, Letonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Almanya, Litvanya’dan gelen öğrenciler Muğla’da.
Ata Sevgi
                       Muğla valiliği’nden verilen bilgiye göre; 15-19 Mayıs Gençlik Haftası programı kapsamında uluslar arası gençlik programları ile ilimize gelen yabancı öğrenciler ve Türk öğrencilerden oluşan gurup, Vali Vekili Salih Gürhan’ı makamında ziyaret etti. 

                Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi’nin gerçekleştirdiği uluslararası projeler kapsamında İspanya, Romanya, Portekiz, Sırbistan, Arnavutluk, İtalya, Yunanistan, Azerbaycan, Ukrayna, Fransa, Letonya, Çek Cumhuriyeti, Macaristan, Almanya, Litvanya başta olmak üzere toplamda 20 farklı ülkeden öğrenci Muğla’ya geldi.
  
            Konuk gençleri makamında karşılayan Vali Vekili Gürhan, ülkemizin kendisini iyi yetiştiren gençlerin sayesinde daha iyi yerlere geleceğini söyledi ve bir ülkenin geleceğini o ülkede yaşayan gençlerin donanımın belirleyeceğine,  dinamik ve enerjik gençlerin her konuda başarılı olacaklarına dikkat çekti. (AjansSevgi Marmaris)
 MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MUĞLA GENÇLİK HAFTASINDA DÜNYA GENÇLERİNİ KONUK EDİYOR
tarih Tarih: 19.05.2013, 14:00 okunma Okunma: 1277
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales