Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA'DA EN İYİ OTEL CLUP ALLA TURKA
MUĞLA'DA  EN İYİ OTEL CLUP ALLA TURKA

MUĞLA’DA  EN İYİ OTEL CLUP ALLA TURKA

            Muğla’nın Ortaca İlçesine bağlı Dalyan Beldesindeki Club Alla Turca Otel, Avrupa’nın en geniş katılımlı tatil yorumları yapan Web sitesinde, tatil yapanların oylarıyla bölgenin en iyi oteli seçildi.

Muğla Valiliği’nden bu gün (19 Ağustos 2009) verilen bilgide; “ Club Alla Turca, Avrupa’nın en geniş katılımlı tatil yorumları Web sitesi olan, Zoover Holiday Reviews’da, misafirleri oyları ile bölgesinde ve kategorisinde en iyi otel seçildi.

Muğla İline bağlı Dalyan Beldesinde, 2000 yılından bu yana hizmet veren 86 odalı Club Alla Turca, Avrupa’nın en geniş katılımlı tatil yorumları web sitesi olan, Zoover Holiday Reviews’’da, misafirlerin oylarıyla bölgesinde ve kategorisinde en iyi otel seçildi.

4 yıldan beri, Club Alla Turca ayrıca, Dünya’nın en büyük tur operatörleri arasında yer alan, Thomas Cook tarafından verilen “En İyi Hizmet” ödülünü, 2004, 2006, 2007 ve 2008 senelerinde almıştı. Otelin, son ödülle birlikte hizmette bulunduğu 9 yılda toplam ödül sayısı 14 e ulaştı.

Muğla Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, Dalyan’daki Club Alla Turca Otelin, müşterilerine sunduğu alt yapı ve hizmet kalitesi sayesinde, yine müşterilerinin oylarıyla bölgenin en iyi oteli seçilmesinden büyük memnuniyet duyduğunu söyledi. Vali Altıparmak, Club Alla Turca’nın bu ödülünün, yöredeki diğer turistik tesislere örnek oluşturacağını kaydetti.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MUĞLA'DA  EN İYİ OTEL CLUP ALLA TURKA
tarih Tarih: 19.08.2009, 19:47 okunma Okunma: 2376
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales