Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA’DA YILIN HAYIRSEVERİ MARMARİS YALI LIONS KULÜBÜ
MUĞLA’DA YILIN HAYIRSEVERİ MARMARİS YALI LIONS KULÜBÜ

                             Muğla’nın günlük tek il gazetesi olan Hamle Gazetesi; 75 Bin okuyucunun belirlediği oylarla, 2012 yılı’nın EN’lerini ödüllendirdi.
             
Bu yılın Hayırseveri dalında yılın EN’i ;  Ayser Eren ve  Muğla Sıtkı Koçman Vakfı ile birlikte, Marmaris Yalı Lions Kulübü oldu.
Ata Sevgi
                   Muğla’nın tek günlük il gazetesi olan Hamle Gazetesi, kuruluşunun 37. yılında; bu yıl 8.sini düzenlediği Yılın EN’leri yarışmasında, kazananları plaketle ödüllendirdi.


             Akyaka Hamle Otel’de Cuma günü (14 Haziran 2013) gerçekleşen ödül töreninde; AK parti Milletvekilleri Ali Boğa ve Prof. Dr. Yüksel Özden, CHP Milletvekili Prof. Dr. Nurettin Demir, MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz, Muğla Valisi Mustafa Hakan Güvençer, 18. Dönem Milletvekilleri Şükrü Zeybek, Musa Gökbel, Dr. Ali Arslan, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Osman Gündoğan, İl Genel Meclisi Başkanı Cemal Gürpınar,İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Fevzi Kurşun ve Star TV Sabah Kuşağı Haber Spikeri Seda Akgül de konuk oldu.

             Söz alan  Hamle Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Hafize Nizamoğlu Acar;  37 yıllık başarının ardında objektif haberciliğin yattığına dikkat çekerken,  “Yılın en iyileri bu sene de okurlarımız tarafından belirlendi. 75 bine yakın oy kullanıldı. 11 alanda 33 kişi ve kurum yarıştılar. Muğla’ya değer katan bu kişi ve kurumlarla beraber olduğumuz için ne kadar mutlu olduğumuzu dile getirmek istiyorum. “ dedi.

            Hamle A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Hayati Nizamoğlu’da yaptığı konuşmada; “Gerçekten ilimizin mozaiğini, ilimizin alanını tam, doğru şekilde temsil eden isimler ve sıralamalar çıkıyor. Bizler ödüllendirmede iltifatlı konuşmada biraz ketum bir toplumuz. Onun için Hamle’nin başlattığı bu yol gelişsin, genişlesin diyorum. Birbirimizle güzel şeyler konuşalım, birbirimizin başarılarıyla gurur duyalım. Bu tip törenler yaygınlaşsın ve çoğalsın diyorum.” dedi.


            Yaptığı etkinliklerle, özellikle son bir yılda yerel ve ulusal basının gündeminde sürekli yer alan ve Hamle Gazetesi okuyucularınca da Yılın Hayırseveri seçilen Marmaris Yalı Lions Kulübü’nün Başkanı Sacide Yayın, plaketini Nizamoğlu ailesinin babası Hacı Hüseyin Nizamoğlu'ndan alırken, "Toplum için söz verdik, toplum için çalışıyoruz. Bize bu onuru layık gören Marmaris ve Muğla halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz." dedi.


             Diğer
 
2012 Yılının EN’leri de:
             Yılın Kamu Kuruluşu dalında; “Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, İşve Çalışma İl Müdürlüğü, SGK İl Müdürlüğü”, Yılın Siyasetçisi dalında; “İbrahim Şimşek (CHP İl Genel Meclis Üyesi), Coşkun Tutal (MHP İl Genel Meclis Üyesi), Osman Otgöz (AK Parti İl Genel Meclis Üyesi)”, Yılın Belediye Başkanı dalında; “Nadi Şenkal (Ula Belediye Başkanı), İdris İspirli (Beldibi Belediye Başkanı), Hasan Karaçelik (Ortaca Belediye Başkanı)”, Yılın İşadamı dalında; “Mustafa Ercan (Ermaş Mermercilik AŞ), Fatih Çerçi (Çerçiler İnşaat Ltd. Şti.), Erdinç Gürsoy (Gürsoy Turizm Ltd. Şti.)”, Yılın Turizmcisi dalında; “Doğan Tugay (Marmaris Liman İşletmeleri AŞ), Netsel Marina AŞ, Hamdi Güvenç (Dalaman ATM)”, Yılın Sosyal Kuruluşu dalında; “Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü, Muğla Yörük Obaları Derneği, Gökkuşağı Kadın ve Aile Derneği”, Yılın Meslek İnsanı dalında; “Op. Dr. Naki Bulut, Kayber Avcı, Prof. Dr. Erdoğan Gavcar”, Yılın Sivil Toplum Örgütü dalında; “Öz Orman İş Sendikası, Muğla Ziraat Odası, Muğla Müzisyenler Derneği”, Yılın Spor Adamı ve Kuruluşu dalında; “Muğla Ormanspor Kulübü, Muğlaspor Yıldızlar Okçuluk Takımı, Hasan Berk Kılıç (Dünya Yıldızlar Güreş Şampiyonu)”, Yılın Hayırseveri dalında; “Ayser Eren, Muğla Sıtkı Koçman Vakfı, Marmaris Yalı Lions Kulübü”, Yılın Muhtarı dalında; “Süleyman Bozüyük (Muslihittin Mah.), Ahmet Çetiner (Kavaklıdere Çamlıyurt Mah. Muhtarı), Mehmet Uzun (Ula Arıcılar Köyü Muhtarı.” oldu. (AjansSevgi / Marmaris)


MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM incelemeniz için bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MUĞLA’DA YILIN HAYIRSEVERİ MARMARİS YALI LIONS KULÜBÜ
tarih Tarih: 17.06.2013, 22:21 okunma Okunma: 2504
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales