Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUĞLA'DAN FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASI
MUĞLA'DAN FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASI

MUĞLA’DAN FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASI

Ata Sevgi / Marmaris

Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ İsrail’in Gazze’ye  saldırılarıyla hayatını kaybeden, yaralanan Filistinli çocuklar için yardım kampanyası başlattı.

Muğla Valiliği’nden bugün (9 Ocak 2009) verilen bilgide; “Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşarlığı’nın 07.01.2009 tarih ve 15 sayılı 2009/02 nolu Genelgeleri gereğince; İsrail’in saldırıları sonucunda kardeş ülke Filistin’in Gazze bölgesinde yüzlerce sivil ve çocuğun hayatını kaybettiği, binlercesinin de yaralanması nedeniyle, Milli Eğitim Bakanlığı’nca “Gazzeye Yardım Kampanyası” düzenlenmiştir. Yardım kampanyasına ilimiz genelinde ilköğretim, ortaöğretim ve yaygın eğitim kurumlarından öğrenci, öğretmen ve personel katılacaktır.

            Okul müdürlükleri tarafından yardım zarfları hazırlanacak, zarfların içerisine birer adet Milli Eğitim Bakanımız Sayın Doç. Dr. Hüseyin ÇELİK’in velilere hitaben Mesajı konularak en seri şekilde öğrenci, öğretmen ve personele dağıtılacak, toplanan yardımlar, 19.01.2009 mesai bitimine kadar TC. Ziraat Bankasının Ankara Bakanlıklar Şubesi 18181818 numaralı Gazze’ye Yardım hesabına yatırılacak, yardım toplama işleminde Okul Aile Birliklerinden de yardım alınabilecektir. denildi. (AjansSevgi)

 

MUĞLA'DAN FİLİSTİNLİ ÇOCUKLARA YARDIM KAMPANYASI
tarih Tarih: 09.01.2009, 14:58 okunma Okunma: 1734
Yorumlar
ZULME SESSİZ KALMAK, BENCE ZALİMLE İŞBİRLİĞİ YAPMAK DEMEKTİR. FİLİSTİN'EYAPILAN ZULMÜ LANETLİYORUM. KINAMAK, ÇOK YETERSİZ KALIR ÇÜNKÜ...
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: harika ufuk
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales