Marmaris Bülten
MARMARİS’TE HATAY DÖNER İSTASYONU AÇILDI ANİMARİS VETERİNER KLİNİĞİ YENİ YERİNDE MARMARİS İÇMELER’DE AZMAKLA DENİZİN BULUŞTUĞU YERDE
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MUTLU YILLAR BEBEĞİM!..
MUTLU YILLAR BEBEĞİM!..

        MUTLU YILLAR BEBEĞİM!..

Derler ki; iki şey kusursuzdur şu hayatta, "Yeni doğmuş bir çocuk ve ölü bir insan."

 Ve artık yeniden doğmak için çok geç. Çok karamsar bir söz ama doğru…

Hayatta en değerli varlıklarımız çocuklarımız…Kusursuz, saf tertemiz çocuklarımız…Tüm koşuşturmalar, çabalar hep onlar için..

Hele ki birde anne olmaya gör…Onları kötülük ve tehlikelerden korumak için neler neler yapmayız ki… Bir nakış gibi işlemek, erdemli bir insan yaratmak için uğraşır, dururuz.

Şimdi bana soracaksınız böyle kötü bir zamanda bunu başarmak,

 ne kadar kolay diye. Evet çok zorr hem de çok! Etrafımda gözlemlediğim ailelerin nerdeyse  % 70’nde bu sorunlar yaşanıyor. Anneler çaresiz babalar suskun… Gençlerimiz bir kenarda .. .

Suçlu aramak sa boşuna. Oysa hayat o kadar kısa ki! Kendi adıma diyebilirim ki çocuklarımızdan gelen acı kadar hiçbir sorun, insanı bu kadar yıpratamaz, bu kadar acıtamaz yüreğini… Ya o gençlerimizin yüreklerinde ne fırtınalar esiyor,  ya onların yaşadıkları!.. Onlarda çok acı çekiyorlar. Ama emin olsunlar ki aileleri her ne yaparlarsa yapsınlar, çocuklarını sevmekten asla vazgeçmezler..

 

       Bizlerde Kızım.  Her ne kadar senden uzakta da olsak, 
 
                           SENİ ÇOK SEVİYORUZ…

         Ve bu gün, ( 25 Mart) senin doğum günün…

         İYİ Kİ DOĞDUN,  BEBEĞİM,

                                                MUTLU OLLL…  
        

                         Annen Canan PİYALE / Marmaris

MUTLU YILLAR BEBEĞİM!..
tarih Tarih: 20.03.2008, 14:33 okunma Okunma: 2557
Yorumlar
Sevgili canan bi annenin çocukları için hissettiklerini öyle güzel dile getirmişsin ki,söliycek söz bulamıyorum.Çok duygulandım. İYİ Kİ DOĞDUN İYİ Kİ VARSIN TUĞÇE SENİ ÇOK SEVİYORUZ.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: ilknur
Duygularınızı çok güzel ifade etmişsiniz, düşüncelerinize katılıyorum.Her anne ve baba evladı için her şeyi yapmaya hazırdır.Onların hataları ne olursa olsun terk edemeyiz. Umarım evladından ayrı olanlar bir an önce evlatlarına kavuşurlar. Kızınızın doğum gününü kutlarken güzel haberlerini almanızı diliyorum..
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: sabri Genç
Önce Kendimi Canan abla'nın yerine koymak istedim sonrada tuğçenin. ikisindede başarısız olurdum heralde. Ne Diyeceğimi Tam bilmesemde Çok üzülüyorum bu duruma. Mutlu Son Olur inşallah. İyiki Doğdun Tuğçe. Çok kızsamda sana Elimden bişey gelmediği için üzülüyorum.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Ömer
Canım Kanmam, Canan'ım İki kız annesi olarak Tuğçe'ye duyduğun özlemi çok iyi anlıyorum. Her yeni gün yeni güzelikler ve mutluluklar demektir. 25 Mart ta Tuğçe için yen bir gün ve yeni güzelliklerin başlangıcı olur. Bu günde hayırlı haberlerini alırsın ve çifte mutluluk yaşarsın inşallah. Tuğçe ne olur annenin sesini duy ve O'nu senin o güzel yüzünden, sevginden mahrum etme. Nice sağlıklı ve mutlu yıllara....
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Tülin GENÇ
Ne mutludur ki evlatların tüm hatalarına karşı onları sevebilen, yürekleri her hatayı affedebilen anne ve babalarının olması. Duygularınızın döküldüğü satırlar çok güzel yüreğinize sağlık. Nice uzun yıllar da kızınızla olmanızı diler, ömür boyu sağlık ve mutluluk temenni ederim.
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Hülya Akyıldız
Söylediğin gibi suç ve suçlu aramak boşuna hayat okadar kısaki hiçbirşeye değmez...
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Tekin
bayıldım
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: aliçalışkan
oncelıkle bende kuzenımın dogum gununu kutluyorum yınge sende cok guzel bı konuya degınmısın ve yazdıkların cok dogru bu konuda yazdıgın ıcın tesekkur ederım tum gencler adına :)
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: alican piyale
Tbrk. edr. öncelikle ve niceyıllara... Çocukların sevgi görmeye ihtiyacı vardır. Özellikle de hak etmedikleri zaman... (HaYaT YaŞaMaSıNı BileNe qÜzELDiR....)
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: qökhan
Yazılanlar baya ince olmus .. Açıkcası bunları belirtmenize de gerek yoktu, herkesin bilmesi gerekir, "anne baba" olgusu zaten bunlardan ibarettir. Kimse anne babanın bi cıkar peşinde oldugunu veya cıocuklarının kotulugunu istediğini savunamaz... Asıl konu Çocukların belli bi olgunluga, bilince cok gec varıyor olmalarından kaynaklanan problemler. Ama zaman herseyi degiştiriyor. butun sorunlar bitip problemler duzeliyor. GELECEK MUTLU ANLARA...
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Şahin Yaprak
bizde dunya tatlısı kuzenimizin doğum gününü kutluyoruz ,onu ve sizleri çok özledik.Sevgili Canan yazın öyle sıcak ki senin dünya talısı ,sevgi dolu bianne olduğunu ne güzel yansıtmış.Ayrılıkların biran önce bitmesi dileği ile sevgiyle kalın .sizleri kocaman öptük .
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: Şule Ağhan
süper olmuş ya bizde tugce ablamı cok özledim bu mesajı aldıktan sonra napıcak cok merak ediyorumm:)))
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: aleyna piyale
süper olmuş canım bayıldım
Tarih: 00.00.0000 - 00:00 | Gönderen: ayse piyale
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales