Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MTO KAN BAĞIŞI KAMPANYASI 13 -14 - 15 NİSAN'DA
MTO KAN BAĞIŞI KAMPANYASI 13 -14 - 15 NİSAN'DA

MTO KAN BAĞIŞI KAMPANYASI 13 - 14 - 15 NİSAN’DA

 

             Marmaris Dayanışma Derneği ve Türkiye Kızılay Derneği Marmaris Şubesi’nin ortaklaşa yaptığı “Marmaris Can Kurtarıyor, Kan Bağışlıyor” kan bağışı kampanyasını, Marmaris Ticaret Odası’da (MTO) destekliyor..

MTO Halkla İlişkiler Birimi’nden dün (7 Nisan 2009) verilen bilgiye göre; Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Baysal, Meclis Başkanı Hüseyin Süer ve Yönetim Kurulu Üyeleri, kampanyanın yapıldığı Karacan Point Center’a giderek, kan bağışında bulundular. Meclis Başkanı Hüseyin Süer kampanya hakkında “ Her insanın yapması gereken bir şey. Marmaris’te sivil toplum örgütümüzün, Kızılayla birlikte yaptığı kampanya ya destek vermek amacıyla buradayız. Kime ne zaman kan lazım olacağını bilemeyiz” dedi.

MTO Başkanı Mehmet Baysal' da, “ Marmaris Dayanışma Derneği ve Kızılay’ımızın kampanyasına destek olmak için buradayız. Bizde 13 – 14 – 15 Nisan 2009 tarihleri arasında,  Marmaris Ticaret Odası olarak yine Kızılayla işbirliği içerisinde, kan bağış kampanyası düzenleyeceğiz.Tüm üyelerimizi kampanyamıza destek olmaya davet ediyoruz. Unutmayın ki, belki de sizin kanınız bir can kurtaracak.”dedi. (AjansSevgi)

MTO KAN BAĞIŞI KAMPANYASI 13 -14 - 15 NİSAN'DA
tarih Tarih: 08.04.2009, 11:34 okunma Okunma: 1519
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales