Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MSC DIVINA‘DAN MARMARİS’E GÜZ ÇIKARTMASI
MSC DIVINA‘DAN MARMARİS’E GÜZ ÇIKARTMASI

                  MSC Kruvaziyer firmasına bağlı "MSC DIVINA" isimli lüks kruvaziyer gemi dün akşam Marmaris Limanı'na ilk ziyaretini gerçekleştirdi.
             Marmaris Cruise Port’tan verilen bilgiye göre; Panama bayraklı, 139 400 GRT ve 333 metre uzunluğundaki gemi, dün (9 Kasım 2012) akşam saat 18:30’da, 3285 yolcusu ve 1347 mürettebatı ile Marmaris limanına yanaştı.
 
           MSC DIVINA gemisinin Marmaris’e ilk ziyareti olması nedeniyle, geminin yolcuları için limanda “mini Türk Pazarı” kuruldu. Yolcular gemiden inerken kırmızı güller verildi ve Mehteran takımının güzel müziği ile karşılandı. Pazarda lokma, Maraş dondurması ve baklava gibi geleneksel Türk tatlıları yolculara ikram edildi ve yolculara kartpostal, mıknatıslı Marmaris resimleri, kitap ayracı ve nazar boncuğu gibi çeşitli hediyeler verildi.
           Yolcuların büyük bir çoğunluğu Marmaris’i gezmek ve alışveriş yapmak için çarşıya giderken, bazı yolcular da farklı turlara çıkmayi tercih ettiler. Bugün 16:00’da Valletta limanına gitmek üzere Marmaris’den ayrılacak olan gemide; çeşitli restoran ve kafeler, sinema salonu, konferans ve tiyatro salonu, kütüphane, kumarhane, spor salonu, güzellik ve Spa merkezi, havuzlar ve alışveriş merkezleri bulunuyor. (AjansSevgi/ Marmaris)
___________________________
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MSC DIVINA‘DAN MARMARİS’E GÜZ ÇIKARTMASI
tarih Tarih: 10.11.2012, 17:47 okunma Okunma: 1754
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales