Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP İçmeler Açılışı Minik Asena Ayşe Naz'dan
MHP İçmeler Açılışı Minik Asena Ayşe Naz'dan

                       Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris Belediye Başkan Adayı Zafer Alkan, İçmeler Beldesi Seçim Ofisi açılışını yaptı.
            Dün (1 Mart 2014) yapılan açılışa; MHP Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan’ın kızı, partililerin minik Asena dediği,  6 yaşındaki Ayşe Naz Kaplan damga vurdu. MHP İçmeler Belde Başkanı Memduh Şensoy’un ev sahipliğinde gerçekleşen açılışta, minik Ayşe Naz,  sürpriz bir şekilde Belediye Başkan Adayı Zafer Alkan’ın elinden makası alarak kestiği açılış kurdelasıyla, açılışı yapmış oldu ve partililerce alkışlandı.

            Açılış sonrası açıklamada bulunan MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı Alkan;İnsanlar artık bir şeylerin değişmesini istiyor. Biz de bunu başaracağız. Gerçekten ben de bu kent, bu güzel belde için birçok şey yapacağıma inanıyorum. Hepimiz bıktık artık  Marmaris’teki kavgalardan. Kavga bu dünya güzeli kente yakışmıyor. Bize yakışan birliktelik içinde çalışmak. İnşallah Marmaris bu zinciri de kıracak. Kavgalar konuşulmayacak, turizm ve hizmet konuşulacak. Kış günü de Marmaris turist dolu olacak. Spor turizmi için gelecek binlerce turist, Marmaris’te eşofmanlarıyla dolaşacak. Tekrar tekrar söylüyorum, sezonu 12 aya yaymazsanız, başarılı sayılmazsınız. Gerisi çok kolay, Yoksa çiçekti, böcekti yolları süpürmekti,  zaten bunlar, belediyelerin asli görevi olan çok basit işler” dedi. (AjansSevgi Marmaris)

Anket MARMARİS BELEDİYE BAŞKANI KİM OLMALI Tıklayın
http://www.marmarisbulten.com/Anket/MARMARiS_BELEDiYE_BASKANi_KiM_OLMALi/

Marmaris ve Tüm Ege'de Her gün bir Yenigün! 
Gazete bayinizden istemeyi unutmayınız!...

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MHP İçmeler Açılışı Minik Asena Ayşe Naz'dan
tarih Tarih: 03.03.2014, 01:29 okunma Okunma: 1670
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales