Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MHP MARMARİS’TE İSPİRLİ’Yİ GÖZDEN ÇIKARDI
MHP MARMARİS’TE İSPİRLİ’Yİ GÖZDEN ÇIKARDI

             “Bu çocukları tanımıyorum, ben yalnız bir kurtum” sözleri, İspirli'ye pahalıya patladı.
            Milliyetçi Hareket Partisi, 30 Mart 2014’te yapılacak yerel seçimlerde, kimi partililerce Marmaris Belediye Başkan Adayı olması beklenilen partili Beldibi Belediye Başkanı İdris İspirli’yi gözden çıkardı. Marmaris’te konuşan MHP Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan İspirli’nin adaylığı ile ilgili sorumuza
:” Kör Allah’ı nasıl görüyor sa, Allah’ta onu öyle görür!..
Ata Sevgi

            Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) eski Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Milletvekili İlahiyatçı Prof. Dr. Mustafa Erdem ve Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan dün (17 Kasım 2013) ilçe binasında partililer ve basınla buluştu.
            MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda söz alan Erdem Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın son Diyarbakır ziyaretiyle ilgili; AKP iktidarı kendisini besleyenlere bile saygısız davranıyor. Dini değerlerimiz ülkemizin sosyal bütünlüğü, kültürel dokusu ve ahlaki yapısıyla yakından alakalı ise Türkiye deki bu hükümet zamanında,  boşanmaların sayısı evlenmelerden daha fazladır. En mahrem kurumumuz aile iken ailenin tahrip edilmesinden daha önemli bir manevi değer kaybı söz konusu olabilir mi? Huzur evine gönderilen aile büyüklerinin sayısının 10 kat arttığına dikkat çekiliyor.  Bu iktidar tarımda yok, ekonomide yok işsizlikte yok,  manevi alanda yok. Kamuoyu gücünü aldıktan sonra yaptığı iş; medya gücünü, ekonomik gücü,  askeri gücü daha  da önemlisi uluslararası küresel gücü arkasına almak suretiyle Türkiye üzerinde operasyonel bir faaliyete girdiği ortadadır.
           Dün Irak Başbakanı Maliki ile hasım olanların, bugün Diyarbakır’da Barzani’yi misafir etmeleri, bugünkü iktidarın iradesi midir yoksa küresel güçlerin talimatı gereği midir!..  Bu millet kendisine ihanet edenleri uzun süre sırtında taşımaz ve bu beslemelere haddini bir gün gelir bildirir.” dedi.
            Muğla Milletvekili Mehmet Erdoğan’da;  önümüzdeki yerel seçimlerde, kimi partililerce MHP Marmaris Belediye Başkan Adayı olması beklenilen partili Beldibi Beldesi Belediye Başkanı İdris İspirli’nin aday gösterilip gösterilmeyeceği sorumuza; ” Kör Allah’ı nasıl görüyor sa, Allah’ta onu öyle görür!..”  diyerek,  MHP’nin İspirli’yi gözden çıkardığını açıklamış oldu.
            Bilindiği gibi İspirli,
6 Eylül’de göreve atanan Fatih Kaplan başkanlığındaki MHP Marmaris İlçe Yönetimi ile ilgili; “Yönetim oluşturulurken bana sorulmadı, ben bu çocukları tanımıyorum.” ve sonrasında da kendisini tanımladığı, ”Ben yalnız bir kurtum.” sözleri ile gündemi meşgul etmişti. (AjansSevgi Marmaris)

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MHP MARMARİS’TE İSPİRLİ’Yİ GÖZDEN ÇIKARDI
tarih Tarih: 18.11.2013, 16:53 okunma Okunma: 1618
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales