Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MELVIN JONES FELLOW ÖDÜLÜ MÜSEVİTOĞLU’NA
MELVIN JONES FELLOW ÖDÜLÜ MÜSEVİTOĞLU’NA

                       Uluslar arası hizmet kuruluşu olan Lions Kulübü’nün en büyük hizmet ödülü “Melvin Jones Fellow”  Bostancı Gren Park Otel’de yapılan  bir tören ile Caddebostan Sahil Lions Kulübü Kurucu Başkanı Nesibe Müsevitoğlu’na verildi.
 
                     
  Lions Kabine Görevlileri, Geçmiş Dönem Konsey Başkanları, Genel Yönetmenleri, kulüp başkanları, Lionlar ve konukların geniş bir katılım sağladığı 16 Mayıs’ta yapılan törende;  Caddebostan Sahil Lions Kulübü Başkanı Esma Soyaltınlı yaptığı açılış konuşmasında “ Melvin Jones Fellow Dostluk Ödülü, Lions’un en anlamlı ve en büyük ödülüdür. Melvin Jones Ödülü daha önce de devlet adamlarımıza, Lion büyüklerimize ve kültürümüze hizmet eden sanatçılarımıza verilmiştir. Kulübümüz olarak “Melvin Jones Fellow Dostluk Ödülünü;  Kurucu başkanımız ve 7. Bölge Başkanımız Ln. Nesibe Müsevitoğlu’na ülkemiz kültürünün yaşatılması, tanıtılması konusunda, yurt dışına kadar uzanan çalışmaları, Kadıköy’ün sosyal yaşamına katkıları ve Lions hizmetlerinden dolayı vermeyi uygun gördük.” dedi.
                     
Müsevitoğlu’nun yaşam belgeselinin barkovizyonda izlenmesinden sonra söz alan Uluslar arası Lions Kulüpleri Birliği Geçmiş dönem Direktörü PDI Prof. Dr. Hayri Ülgen; “Uluslar arası Lions Kulüpleri Vakfı adına sizi “Melvin Jones Dostu” almanızdan dolayı kutluyorum. Bu ödül Uluslar arası Lions Kulüpleri kurucusu Melvin Jones’un adına oluşturulmuştur. Uluslararası Lions Kulüpleri Birliği’nin bu programa adınıza yapılan katkı ile en az 20 hastaya katarakt ameliyatı yapma olanağı yaratılmış, adınız Uluslar arası Lions Kulüpleri Vakfı şeref salonundaki Melvin Jones Dostları listesine eklenmiştir. Bu anlamda, ülkemiz ve insanlığa dönük çalışmalarınız ve bu alandaki liderliğiniz ile  toplumumuza verdiğiniz değerli katkılardan dolayı sizi kutluyor, hizmetlerinizin artarak devam edeceğine gönülden inanıyorum.” dedi.

                      
Ödülünü,  MD 118 Türkiye Lions Konsey Başkanı Erim Erinç Dinç’den alan Müsevitoğlu’da yaptı konuşmada; “ Öncelikle bana bu ödülün verilmesini uygun gören kulübüme, başkanım Ln.Esma Soyaltınlı’ya teşekkür ediyorum. Her insanın, yaşadığı, ekmeğini yediği, suyunu içtiği ülkesine borcu vardır. Bedeli kanla ödenerek sınırları çizilen Atatürk Türkiyesi’nde yaşamanın onur ve mutluluğunu taşırken, hepimizin vatanımıza daha fazla hizmet etmemiz gerektiği inancındayım. Ben de eğer ülkeme biraz olsun hizmet edebildi isem kendimi çok şanslı sayacağım. Ülkeme ve insanımıza duyduğum sevgi bana yaşam enerjisi veriyor. Ancak hiçbir şey tek başına yapılamaz. Ailem, dostlarım, bana rehber olan Lion büyüklerim ve çalışma arkadaşlarımın bu enerjinin beslenmesinde önemli rolleri var. Bu vesile ile;  anneme, babama, beni eğiten öğretmenlerime, yaşamımda en büyük yeri olan ancak bugün aramızda olmayan Merhum eşim Makine YüksekMühendisi Orhan Müsevitoğlu ‘na, en değerli varlıklarım kızım Funda ve Oğlum Serkan ile tüm aileme de ayrıca şükranlarımı sunarım.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
_______________________________ 

SEÇİMDEN ÖNCE SON ANKET 
 Oy kullanmak için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/anket

MELVIN JONES FELLOW ÖDÜLÜ MÜSEVİTOĞLU’NA
tarih Tarih: 24.05.2011, 13:18 okunma Okunma: 2509
Yorumlar
DEĞERLİ ÇALIŞMALARIN SONUNDA HAKETTİĞİN
BU BÜYÜK ÖDÜLÜN... NİCELERİNE DEVAMINI DİLERİM
Y.Mimar GÜVEN YENERSOY
Tarih: 26.05.2011 - 13:56 | Gönderen: GÜVEN YENERSOY
Sayın Nesibe Müsevitoğlu'nun başarılı çalışmalarını yakından takip eden biri olarak, kendisini bu vesile ile bir defa daha kutlamak isterim.Bence bu ödülü fazlasıyla hakediyor. Meclisimizde 5 tane Nesibe Müsevitoğlu olsa çok şey değişecektir.Hakedenler yerini bulamıyor ne yazık ki
S.Mehmet
Tarih: 01.06.2011 - 17:17 | Gönderen: S.Mehmet
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales