Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARTI’DA GELENEKSEL ZAFER BAYRAMI COŞKUSU
MARTI’DA GELENEKSEL ZAFER BAYRAMI COŞKUSU

           Büyük zaferin 88.yılında, Marmaris Martı Otelleri bir kez daha gündeme oturdu. Artık geleneksel haline getirdiği resmi bayram kutlamalarıyla, Marmaris Halkı’nın gönlünde taht kuran İçmeler Martı Otelleri;  Cumhuriyetimizin kuruluşunda sembol olan, büyük taarruzun 88.yılında, 30 Ağustos Zafer Bayramı ve  Türk Silahlı Kuvvetleri Günü’nde, unutulmayacak bir kutlamaya daha imza attı.

Ata Sevgi
                   İlgi gören  Atatürk fotoğrafları sergisi  eşliğinde, dün akşam (30 Ağustos 2010)  Martı Resort Otelde; Otel müşterisi Avrupalı turistlerinde katıldığı kutlamada, Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat, İlçe Jandarma Komutanı Yakup Karakaya, İlçe Emniyet Müdürü Okan Karadeniz ve yerli yabancı yaklaşık 300 kişi zafer coşkusunu doyasıya yaşadı.
               
Marmaris Oda Orkestrası’nın sunduğu Klasik Müzik konseri eşliğinde; Martı Resort Oteli Genel Müdürü Ali Hazar ve otel personeli, kapıda karşıladıkları konuklara özel baskılı Türk Bayrağı hediye ettiler. Otel personelinin 10. Yıl Marşı ve meşaleler eşliğinde, Atatürk’ü Kocatepe’de tasvir eden resmi getirdikleri gösteri, geceye damgasını vurdu.
                   
Kutlamalar; havai fişek gösterisi  ve  Kaymakam Polat’ın Türk Bayraklı kutlama pastasını  kesmesiyle son buldu. (AjansSevgi / Marmaris)

A. Serdar - Derya Polat, Okan Karadeniz, Yakup Karakaya, Funda - Ali Hazar.

MARTI’DA GELENEKSEL ZAFER BAYRAMI COŞKUSU
tarih Tarih: 31.08.2010, 16:45 okunma Okunma: 3126
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales