Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS'İN ALIN TERİNİ TERCİH ET KRİZDEN ÇIK!
MARMARİS'İN ALIN TERİNİ TERCİH ET KRİZDEN ÇIK!

MARMARİS’İN ALIN TERİNİ TERCİH ET

 KRİZDEN ÇIK!
            Türkiye’de yaşanan ekonomik krize çarşı çözüm arayışları sürüyor. Üreten Türkiye Platformu adıyla, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde bir araya gelen Türk-İş,  Hak-İş, TESK, TİSK, KAMU SEN , TÜSİAD ve   MÜSİAD, ülke çapında “Kriz varsa çare var “ adıyla kampanya başlattı.

            Daha önce Aliağa Ticaret Odası (ALTO) tarafından başlatılan “ Ekonomik Krize Karşı Kampanya” ya, Marmaris Ticaret Odası’da, 5 hafta sürecek bir kampanya başlatarak  katıldı.

            MarmarisTicaret Odası (MTO)’nın,  bu gün (29 Mayıs 2009) Kaymakamlık önünde başlattığı kampanyanın ilk gününde, MTO  Başkanı Mehmet Baysal ve Oda Üyeleri; esnaf ziyaretlerinde bulundu ve Kimsesizler ve Güçsüzlere Yardım Vakfı Marmaris Şubesi’ne bağışlanmak üzere alış veriş yaptı.

            Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ın da destek verdiği kampanya öncesi konuşan MTO Başkanı Baysal; “TOBB önderliğinde “Üreten Türkiye Platformu” HAK İŞ, TÜRK İŞ, TESK, TİSK, KAMU SEN, TÜSİAD,  MÜSİAD, Sayın Başbakanımız, Sayın Ana Muhalefet Başkanımız, diğer partiler ve diğer kesimler bu oluşuma destek vermekte.

            Amacımız krizden çıkmak için alım gücü olanların, alımlarını ertelememesi. Alımlarının ülkenin alın teriyle üretilen ürünlerini tercih etmelerini öneriyoruz. Bu kampanya beş hafta sürecek. Kampanyamız sırayla  Tüketiciye sesleniş,  İşverene sesleniş, İşçiye sesleniş ve Hükümete sesleniş şeklinde tamamlanacak. Başkanımız ve arkadaşlarımızın yapacağı alışverişleride Türkiye Kimsesizler ve Güçsüzler Vakfına bağışlayacağız. Marmaris yaşayanından ricam, yörenin alın terini tercih etsinler.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS'İN ALIN TERİNİ TERCİH ET KRİZDEN ÇIK!
tarih Tarih: 29.05.2009, 19:10 okunma Okunma: 1828
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales