Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS İÇMELER’E 8 MAVİ BAYRAK
MARMARİS İÇMELER’E 8 MAVİ BAYRAK

                   Marmaris’in İçmeler Beldesi kıyıları mavi bayraklarla doldu.
                    İçmeler Belediyesi Halkla İlişkiler Birimi’nden bugün (13 Haziran 2011) verilen Belediye Başkanı Zeki Eren İmzalı yazılı bilgide; “Beldemizde bulunan Aqua Otel Önü, Martı Otel, Martı Le-perla Otel, Pamucak Halk Plajı Can’s Cafe, Fantaysa Otel Plajı, Mares Otel Plajı, Shateau De Ville Otel ve Yazıcı Otelleri 2011 Mavi Bayrak ödülüne hak kazanmıştır.
                  
Plajlarımız, deniz suyunun temizliği donanım ve hizmetler, çevre yönetimi ve çevre eğitimi konularında Mavi Bayrak Ödülünü almaya hak kazanmıştır. Bu yıl Mavi Bayraklar Aqua Otel’in ev sahipliğini yaptığı koktey de sahiplerini buldu.
                   
Kokteyl, Belediye Başkanımız Zeki Eren, Marmaris Turizm Müdürü Burhan Çoşkun, Belediyemiz Mavi Bayrak Sorumlusu Gürcan Şahin, Erdoğan Deniz ve Mavi Bayraklı Otel yetkililerinin katılımıyla Aqua Otel Kumsalında gerçekleştirildi.
                    
Belediye Başkanımız Zeki Eren konuşmasında, Turizm Beldesi olan İçmelerde Plajımızın ne kadar değerli olduğunu, denizin ve plajın temizliğine önem verdiklerini ve bu konuda verdikleri hizmet ve özveriden dolayı Mavi Bayrak Ödülüne hak kazanan Otellere ve yetkililerine teşekkürlerini iletti. Ayrıca Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı yetkililerine de İçmeler Plajına verdikleri önemden dolayı teşekkür etti.
                 
Marmaris Turizm Müdürü Burhan Çoşkun Konuşmasında, Mavi Bayrak ödülünün Turizm açısından oldukça önemli olduğunu Yabancı Konukların Mavi Bayraklı Otelleri tercih ettiklerini, bu nedenle Turçev Genel Müdürü Erol Güngör’e, Belediye Başkanımız Zeki Eren’e, Tesis Yetkililerine göstermiş oldukları hassasiyetten dolayı teşekkürlerini iletti.” Denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS İÇMELER’E 8 MAVİ BAYRAK
tarih Tarih: 13.06.2011, 15:44 okunma Okunma: 1961
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales