Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS İSTANBUL EFENDİSİ’Nİ BEĞENDİ
MARMARİS İSTANBUL EFENDİSİ’Nİ BEĞENDİ

Ata Sevgi
                      Marmaris Kalimerhaba Derneği’nce bu yıl 6. sı gerçekleştirilen, Uluslar arası Marmaris Kadın ve Sanat Festivali, 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde muhteşem bir oyunla son buldu.
                     
Senaryosunu Musahipzade Celal’in yazdığı, Tiyatro ve Sinema Sanatçısı aynı zamanda Kalimerhaba Derneği Başkanı olan Selma Sonat’ın  sahneye koyduğu “İstanbul Efendisi “ adlı oyun, İçmeler Belediye Salonu’nu dolduran yaklaşık 300 kişi tarafından beğeniyle izlendi.

                   
Her biri değişik meslek grubundan olan; Sezer Çoban, Dilek Şahin, Şenay Nasır, Orsel Sonat, Demet Nohutçu, Derya Kalbent, Koray Toksöz, Turan Tayalı, Ahmet Hür, Gizem Çatalkaya, Hayal Öztürk, Bülent Adsan, Devrim Şahin, Murat Avcı Ozan, Türkay Çoban, Yılmaz Güney, Temel Irmak ve Efecan Bağcı’dan oluşan çoğunluğu  amatör oyuncular, Kadının Kadı’ya karşı gücünü anlatan oyunu profesyonelce sergilediler.
 
                  
Oyun sonrasında katkılarından dolayı plaketle ödüllendirilen İçmeler Belediye Başkanı Zeki Eren; Asparan Mevkiinde bir kültür merkezi için proje hazırladıklarını, 2013 yılına yetiştirmeye çalışacakları müjdesini verdi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS İSTANBUL EFENDİSİ’Nİ BEĞENDİ
tarih Tarih: 28.03.2011, 14:23 okunma Okunma: 3733
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales