Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS' İN ERKAN ABİSİ ANILDI
MARMARİS' İN ERKAN ABİSİ ANILDI

  MARMARİS’İN “ERKAN ABİSİ” ANILDI

                      

                       Ata Sevgi / Marmaris

                       Marmaris’in çok sevilen kişilerinden Merhum Eczacı Erkan Işıksal, ölümünün 6. yılında anıldı.

  Marmaris Belediye Gençlikspor’un adına çeşitli etkinlikler düzenlediği Işıksal’ ın ailesi de, bu gün (29 Temmuz 2008) Lokma döktürüp halka dağıttı.

Erkan Işıksal’ın Ağabeyleri Emekli Pilot Ergene Işıksal ve Prof. Dr. Erdal Işıksal, Eşi Zühre Işıksal, çocukları Gözde ve Eray Işıksal; kendi elleriyle halka lokma ikram ederek hayır duası aldılar. (AjansSevgi) 

 

    ERKAN IŞIKSAL KİMDİR?

              “Marmaris’te görev yapan Başöğretmen Merhum Fethi IŞIKSAL ve Öğretmen  Kerime IŞIKSAL’ ın oğlu Erkan IŞIKSAL 25.02.1948 tarihinde Marmaris’ te doğdu. İlk ve Orta öğretimini Marmaris’ te, liseyi Aydın ve Elazığ’ da tamamladı. Üniversite öğrenimini İstanbul İktisadi ve İdari Bilimler Akademisi Nişantaşı Eczacılık Yüksek Okulunda yaptı. 1973 yılında mezun olduktan sonra Marmaris’ te Işıksal Eczanesinde iş hayatını sürdürdü.

         Bir çok sivil toplum örgütünde çeşitli görevler üstlenerek Marmaris’ e ve insanlara faydalı hizmetler yaptı. Spora ve özellikle altyapıya düşkünlüğüyle de tanınan Erkan IŞIKSAL, Marmaris Belediyesi Gençlik Spor Kulübünde amatör futbol oynadı. Marmaris Spor’ un profesyonel lige çıkmasında çok büyük katkıları oldu. Marmaris Spor’ un çeşitli kademelerinde yöneticilik ve kulüp başkanlığı görevlerini de başarı ile sürdürdü. “

 

 

MARMARİS' İN ERKAN ABİSİ ANILDI
tarih Tarih: 29.07.2008, 15:37 okunma Okunma: 2516
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales