Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS İLK YAT KAPTANLARINI MEZUN ETTİ
MARMARİS İLK YAT KAPTANLARINI MEZUN ETTİ

Ata Sevgi
                           Marmaris 75.Yıl Anadolu Meslek ve Kız Melek Lisesi, Dört yıl önce eğitimine başladığı Yat Kaptanlığı Bölümü’nden ilk mezunlarını verdi.
                         
Önceki gün (21 Nisan 2010) yapılan mezuniyet töreninde, 21 Yat Kaptanlığı Bölümü ve 37 Konaklama ve Seyahat Acentacılığı Bölümü öğrencisi, toplam 58 yeni mezun  öğrenci, kep fırlattı.

                     
Deniz Tour teknesinde yapılan törene Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat ve ilçe protokolü ve öğrenci aileleri katıldı. Okul Birincileri Yat Kaptanlığı Bölümünden Bayram Kurnaz ve Konaklama ve Seyahat Acentacılığı Bölümü’nden Tuğba Yüzeroğlu yaş kütüğüne isimlerini çaktılar. Öğrencilere mezuniyet belgeleri Kaymakam A. Serdar Polat ve Garnizon Komutanı adına da, Albay İskender Tunaboylu tarafından verildi.

                    
Kaymakam Polat yaptığı konuşmasında; “ Mezun olan öğrencilerimiz aslında zor olan hayat yolunda daha ilk etabı tamamladılar. Bunun üniversitesi var doktorası var. Gençlerimizin bu zor yolda ışığı, yol göstericisi Büyük Önder Atatürk’ün fikir ve düşünceleri olacaktır. Mesleki eğitim aslında çok önemli olmasına rağmen son zamanlarda maalesef gerekli önem verilmemektedir. Meslek liselerinin ekonomiye katkısı çok büyüktür. Bundan dolayı meslek liselerinin sayısı arttırılmalıdır.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
 

MARMARİS İLK YAT KAPTANLARINI MEZUN ETTİ
tarih Tarih: 23.04.2010, 16:40 okunma Okunma: 2841
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales