Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS YAT MARİN SÜNNET GELENEĞİ DEVAM EDİYOR
MARMARİS YAT MARİN SÜNNET GELENEĞİ DEVAM EDİYOR

                  Marmaris Yat Marin Şubat ayında Fethiye ve köylerinde 450 çocuğun sünnetiyle başladığı, ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına katkı amaçlı, sünnet şölenlerini sürdürüyor. Hayırsever İşadamı Bilgin Özkaynak’ın sahibi olduğu Yat Marin, 1000 çocuğun daha, sünneti için hazırlıklarını tamamladı. Sünnet şölenlerinin Muğla’da bir rekor olması bekleniyor.

Ata Sevgi
                      MarmarisYat Marin Bilgi İşlem Servisi’nden bugün (18 Haziran 2011) verilen bilgide; “Marmaris Yat Marin’in sahibi Bilgin Özkaynak, bu sene Şubat ayında 450 çocuğun ardından Fethiye merkez ve köylerindeki yaklaşık bin çocuğumuzu daha sünnet ettirmek için harekete geçti.
   
                         Köy köy gezen özel sağlık ekipleri sünnet olacak çocukları tespit edip ailelerinin rızası alındıktan sonra sünnetleri, yapılmaya başlandı. Marmaris Yat Marin yetkililerince, 20 Haziran Pazartesi günü gerçekleştirilecek ilk şölen, Antalya ili Kaş ilçesi Ova Beldesi'nde yapılacak. Şölene yardım sever iş adamı Bilgin Özkaynak, eşi Filiz Özkaynak ve Yat Marin Genel Müdürü Coşkun Başbuğ başta olmak üzere, geniş katılımlar olacaktır.

              
Eğitimden spora, sağlıktan sosyal yardımlaşmaya kadar birçok alanda yaptığı örnek yardımlarla hayırsever işadamı Marmaris Yat Marin sahibi Bilgin Özkaynak, geçen Şubat ayında Fethiye ve köylerindeki 450 çocuğu sünnet ettirdikten sonra gelen talepler üzerine 1000 köy çocuğunu sünnet ettirerek, bu alanda Muğla’da bir rekora da imza atıyor.
                                
Sağlık Ekipleri Marmaris Yat Marin Görevlileri ile birlikte köy köy gezerek, Marmaris Yat Marin’in sahibi Bilgin Özkaynak’ın Fethiye ve köylerinde bin çocuğumuzu sünnet ettirme projesi kapsamında ücretsiz sünnetler yaptıklarını belirtiler.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS YAT MARİN SÜNNET GELENEĞİ DEVAM EDİYOR
tarih Tarih: 18.06.2011, 19:44 okunma Okunma: 3411
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales