Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS YALI LİONS’TAN BASINA VEFA
MARMARİS YALI LİONS’TAN BASINA VEFA

                       Muğla Bölgesi’nde, son 1 yılda en çok ses getiren sivil toplum örgütü olan Marmaris Yalı Lions Kulübü, 2013 / 2014 yılı devir teslim törenini gerçekleştirdi.
            Yaptığı etkinliklerde, yerel ve ulusal basının tam desteğini alan Marmaris Yalı Lions Kulübü, törende 11 basın kuruluşuna teşekkür plaketi verdi.

Ata Sevgi
            Önceki gün (27 Haziran 2013) Blue Bay Hotel havuz başında gerçekleşen, 50 kişinin katıldığı törende, Muğla yerel basınının yanında, Yenigün Gazetesi Muğla İl Temsilciliği’ni de plaketle ödüllendiren Yalı Lions Kulübü eski Dönem Başkanı Sacide Yayın teşekkür konuşmasında; "Dönem başında toplum için söz verdik, toplum için çalışıyoruz demiştik. Bizlere inanan dostlarımız ve özellikle her etkiliğimizde bizi hiç yalnız bırakmayan değerli basınımızın destekleriyle, dolu dolu bir yılı geride bırakıyoruz. Önümüzdeki dönemimizde de bu bilinçle, bu sorumlulukla yine toplum için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

                        Lions 4. Kesim Başkanı Nurten Yıldırım’ın yönetiminde gerçekleşen törende; Marmaris Yalı Lions Kulübü’ne destek veren Hamle Gazetesi, Kanal 48 TV, Marmaris TV, Çağdaş Marmaris Gazetesi, Gündem Gazetesi, Manşet Gazetesi, Gazete Yankı, AjansSevgi – Bülten gazetesi, Marmaris Yenisayfa ve Yenigün Gazetesi’nin de içinde bulunduğu basın kuruluşları ve ayrıca destek veren kişi, kurum ve esnaflara, toplam 41 plaket sunuldu. 
 
             Plaket töreni sonrasında eski Dönem Başkanı Sacide Yayın, kulüp yönetim çekici ve kolyesini 2013 / 2014 Dönem Başkanı Aydan Düzenli Erkefeli ‘ye sunarak, devir teslimi gerçekleştirdi.

            Aydan Düzenli Erkefeli başkanlığında oluşturulan Marmaris Yalı Lions Kulübü 2013 / 2014 Yönetim Kurulu’ndaToplantı Yönetmeni Sevil Öksüz, Kulüp Amiri Dilek Sırali, 1. Başkan Yardımcısı Nuran Varilci, 2. Başkan Yardımcısı Aynur Aksoy,  3. Başkan Yardımcısı Yeliz Ekiz Özdemir, Sekreter Figen Özkaya ve Sayman olarak ta Sacide Yayın yer alıyor. (AjansSevgi Marmaris)


Halit - Aydan Düzenli Erkefeli, Sacide - Hasan Hüseyin Yayın

 MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM incelemeniz için bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS YALI LİONS’TAN BASINA VEFA
tarih Tarih: 29.06.2013, 17:18 okunma Okunma: 3076
Yorumlar
SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI TÜZÜKLERİNE GÖRE ÇALIŞIRSA İŞTE MUTLU SON!..
Marmaris Yalı Lions Kulübü'ne geçen yıl, "24 Temmuz basından Sansürün kaldırılışı..." kutlamalarında, davetlerine gidemediğim için, nezaketen bir özür aramam sonucu farkında olmadan katılmış oldum...
Sağolasın Cumhuriyet Çiçekleri, beni zorunlu - gönüllü Basın Halkla İlişkiler Danışmanı yaptılar. Onlara sayısız teşekkürlerimle...
Geldik finale: İyisi kötüsü bir yana, basının onca karşılıksız verdiği emeğe karşı, Marmaris'te belkide ilk kez bir STK, basın kuruluşlarını ayırım yapmaksızın bu derece hassasiyetle konuk ediyor ve onları çam sakızı çoban armağanı plaketle onurlandırıyor.
Yerel, bölge hatta ulusal basın bile gurur duyarken, Marmaris'te bulunan iki televizyondan yine sadece Marmaris TV ilgili haberinde basından söz ediyor.
Sözüm Kanal 48 TV yetkililerine; Lütfen o an yaptığı işin bile farkında olmayan Kameraman - muhabirleri, bu tip ciddi toplantılara göndermeyin, ne olur... Biz onlar kadar bilmesek te "Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz." sözünü sayenizde, şimdi herkes hatırlıyor.
Gazeteci Ata Sevgi
Tarih: 30.06.2013 - 01:51 | Gönderen: Ata Sevgi
Başta Ata Bey olmak üzere, çalışmaları ile plakete değer görülen herkesi kutluyorum. Tebrikler.
Tarih: 30.06.2013 - 02:45 | Gönderen: Pelin KARA - Milas
Değerli meslekdaşım Ata Sevgi'yi ve Marmaris Basını'nı; Lions'un vefalı davranışını da kutluyorum. Saygılar ve sevgilerimle...
Tarih: 04.07.2013 - 00:09 | Gönderen: Feryal Çeviköz - Bodrum
Emeği geçen ve plakete layık bulunan Başta Ata Sevgi olmak üzere herkesi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.
Tarih: 01.07.2013 - 09:38 | Gönderen: Milas Belediyesi
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales