Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS YACHT CHARTER SHOW 9 - 13 MAYIS’TA
MARMARİS YACHT CHARTER SHOW 9 - 13 MAYIS’TA

                       Marmaris Yacht Charter Show, bu yıl 29. kez görücüye çıkıyor. Bu yıl ilk defa “Best Chef Contest” ve ödülü bir sonraki yıl verilmek üzere “Best Yacht of the Year ” yarışmaları düzenlenecek…

Ata Sevgi
                 Yat turizminin önemli tanıtım  etkinliklerinden olan, Marmaris Yacht Charter Show, bu yıl 29. kez görücüye çıkıyor. 1994 yılından bu yana;  Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından gerçekleştirilen bu organizasyonda Türkiye’de  deniz turizmine hizmet veren 70’ in üzerinde üstün hizmet niteliklerine sahip gulet, motoryat ve yelkenli yatlar, dünya pazarlarına sunulacak. Bu yıl ilk defa “Best Chef Contest – En iyi mutfak Şefi ” ve ödülü bir sonraki yıl verilmek üzere “Best Yacht of the Year - Yılın En iyi Yatı yarışmaları düzenlenecek.
                    
 Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nden verilen bilgide; “29.Marmaris Yacht Charter Show”,   09 – 13 Mayıs 2010 tarihleri arasında Marmaris Yat Limanı’ nda düzenlenecektir. 
                     
Ülkemiz Yat Turizminin dünyaya açılan kapısı sayılan “Marmaris Yacht Charter Show” deniz üzerinde Türkiye’de tek, dünyadaki benzeri sayılı organizasyonlardan biridir. 1994 yılından beri Marmaris Uluslararası Yat Kulübü tarafından gerçekleştirilen bu organizasyonda ülkemizin deniz turizmine hizmet sunan 70 in üzerinde üstün hizmet niteliklerine sahip gulet, motoryat ve yelkenli yatlar dünya pazarlarına sergilenmektedir. 
                    
Her geçen yıl ülke filomuza katılan yeni tekneleri ve hizmet standartlarındaki gelişmeleri izlemek,  yatlarımızı gezmek ve tanıtmak amacı ile dünyanın dört bir yanından ve ülkemizden acenteler, tekne üreticileri ve basın kuruluşları da bu organizasyonu izlemek için sektörel fuar takip programlarına Marmaris Yacht Charter Show ‘u da dahil etmektedirler. 
                    
Bu organizasyon katılımcıların dışında ana sponsoru Allianz Sigorta’ nın yanı sıra Alpet, UPS gibi kuruluşların  maddi katkıları ile gercekleşmektedir.
                    
Yatlar arasında hizmet rekabetini geliştirmek amacı ile bu yıl ilk defa “Best Chef Contest”  ve ödülü bir sonraki yıl verilmek üzere “Best Yacht of the Year ”yarışmaları düzenlenecek olup bu yarışmalar geleneksel hale getirilecektir.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS YACHT CHARTER SHOW 9 - 13 MAYIS’TA
tarih Tarih: 20.04.2010, 18:24 okunma Okunma: 2195
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales