Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS VE İSTANBUL DTO BAŞKANLARI SEÇİME EL ELE GİDİYOR
MARMARİS VE İSTANBUL DTO BAŞKANLARI SEÇİME EL ELE GİDİYOR

                           İMEAK Deniz Ticaret Odası seçimleri yaklaştıkça, rekabet kızışıyor.
             İMEAK DTO Başkanı Metin Kalkavan: “Marmaris’te madem bize muhalif adaya destek isteniyor, o zaman bizde Marmaris seçimlerinde Hasan Mengi’den yana tarafız!..

Ata Sevgi

                      Deniz Ticaret Odası (DTO) Marmaris Şubesi Başkanı Hasan Mengi, İMEAK Deniz Ticaret Odası Başkanı Metin Kalkavan ve İMEAK  Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Cengiz Kaptanoğlu 4 Mayıs’ta yapılacak Marmaris DTO seçimleri öncesi ortak bir toplantı yaparak; hem Marmaris seçimlerinde hem de 9 Mayıs’ta İstanbul’da yapılacak İMEAK DTO Seçimleri’nde oy kullanacak üyelerden destek istediler.

                       Önceki gün (24 Nisan 2013) Netsel Marina La Fortune Restaurant’ta gerçekleşen toplantıya 120 kişinin katıldığı toplantıda, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete de konuk oldu.  Bilindiği gibi Mengi’nin ekibinde yer alan AK Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyesi Ercan Güneştutar aynı zamanda Marmaris DTO’nun mevcut Meclis Başkanlığı görevini yürütüyor. Buna karşılık, yine AK Parti Marmaris İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Kadir Turhan ve Anıl Berk’te seçimlerde Mengi’nin rakibi mevcut Marmaris DTO  Başkan Yardımcısı Nail Balcı’nın listesinde seçim çalışmalarını yürütüyor.

                       Toplantıda ilk sözü alan  İMEAK DTO Meclis Başkanı Kaptanoğlu tüm üyeleri birlik olmaya davet ederken,” Seçimlerde mutlaka fikir ayrılıkları olur. Buraya gelmeyen arkadaşlarımıza hiçbir şekilde kırgın ve dargın değiliz.  Onlara da kapımız her zaman açık.
 Artık gücümüzle çözemeyeceğimiz bir sorun yok.  Bizimde 8 Mayıs’ta İstanbul’da büyük bir toplantımız var tüm üyelerimizi İstanbul’a da oy kullanmaya bekliyoruz.” dedi.
                   İMEAK DTO Başkanı Metin Kalkavan’da konuşmasında; geçen hafta (17 Nisan 2013) rakibi  İMEAK DTO Başkan Adayı  Salih Zeki Çakır’la birlikte toplantı düzenleyerek, Mengi’nin karşısında aday olan Nail Balcı ve ekibine göndermede bulunarak; Denizcilikte bölücülük olmaz. Denizcilik takım oyunudur. Gemide kaptanla miço aynıdır, gemi batarsa herkes gider, karadaki gibi düşünülemez. Marmaris’te madem bize muhalif adaya destek isteniyor, o zaman bizde Marmaris seçimlerinde Hasan Mengi’den yana tarafız!.. O arkadaşlarımıza sesleniyorum, gelsinler takıma katılsınlar,  bütünlüğü bozmasınlar. “ dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA
MESAJLARI İLANLARI 
için tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2013/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS VE İSTANBUL DTO BAŞKANLARI SEÇİME EL ELE GİDİYOR
tarih Tarih: 26.04.2013, 22:44 okunma Okunma: 1836
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales