Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TURİZMİ’NDE SORUNSUZ (!) BELDE TURUNÇ
MARMARİS TURİZMİ’NDE SORUNSUZ (!) BELDE TURUNÇ

       GETOB'un Turunç'ta
 düzenlediği,"Turunç’un turizm potansiyeli ve geleceği” konulu toplantıya yoğun katılım beklenirken, davet edilen 32 işletmeden yalnızca 5  işletme temsilcileri katıldı...

Ata Sevgi

                    Güney Ege Turizm İşletmecileri ve Otelciler Birliği (GETOB), 3 Haziran Perşembe günü Marmaris’in Turunç Beldesi’nde “Turunç’un turizm potansiyeli ve geleceği” konulu toplantı düzenledi.Toplantıya yoğun katılım beklenirken, davet edilen 32 işletmeden yalnızca 5  işletme temsilcileri ; Diplomat Otel’den Aydın – Muazzez Tarakçı, Balcı Apart’tan Faik Balcı, Meril Otel’den Elif Sular , Merve Çağatay, Palmyra Apart’tan İbrahim Demir ve Grand To Sun Apart’tan Zafer Tosun gelince, toplantının ev sahibi GETOB Genel Sekreteri ve Turunç Otel Genel Müdürü İsmail Yıldız;” Arkadaşlar, bugüne kadar sürekli gerileyen turizmden şikayet edenler, gördüğünüz gibi çözüm arayışı için bile burada yoklar. Basın burada, GETOB Yönetimi burada ama Turunçlu Turizmciler yok. Bu durumdan hicap duyuyorum.” dedi.
                   
GETOB Başkanı İlhan Açıkgöz’de;” Aslında biz buraya Turunç’ta 3.5 - 4 ay olan turizm sezonunu nasıl 12 aya yayabiliriz, doğa ve kültür turizmi başta olmak üzere, “Alternatif turizm çözümlerini, Turunç’ta nasıl uygulayabiliriz?” konularını, sizlerin önerileriniz doğrultusunda konuşmak istemiştik.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS TURİZMİ’NDE SORUNSUZ (!) BELDE TURUNÇ
tarih Tarih: 09.06.2010, 14:10 okunma Okunma: 3142
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales