Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TÜRKİYE’Yİ YUNANİSTAN’LA CANNES’DA BULUŞTURDU
MARMARİS TÜRKİYE’Yİ YUNANİSTAN’LA CANNES’DA BULUŞTURDU

                  Fransa’nın Cannes şehrindeki Avrupa’nın en büyük kurvaziyer fuarlarından ve sektörün önde gelenlerinin buluşma noktası olan Seatrade Med Convention’da, Yunanistan Turizm Bakan Yardımcısı George Nikitiadis Marmaris standını ziyaret etti.


Ata Sevgi
                  Marmaris Liman İşletmesi A.Ş.’den bugün (2 Aralık 2010) verilen bilgiye göre; “ 30 Kasım – 2 Aralık 2010 tarihleri arasında gerçekleşen, Fransa’nın Cannes şehrindeki Avrupa’nın en büyük kurvaziyer fuarlarından ve sektörün önde gelenlerinin buluşma noktası olan Seatrade Med Convention’a Türkiye’yi  Marmaris ve Didim limanları temsil etti.  Fuarda 2011 ve 2012 kurvaziyer sektörü masaya yatırıldı ve  kurvaziyer firmaları tarafından yeni gemilerinin, önümüzdeki iki sene boyunca Türk  limanlarını ziyaret edeceği müjdesi verildi.
                   
 Yunanistan’ın da katılım gösterdiği fuarda Yunanistan Turizm Bakan Yardımcısı George Nikitiadis Marmaris standını ziyaret etti. Türkiye ve Yunanistan arasındaki turizmin geliştirilmesi adına fikir alış verişinde bulunuldu. Konuklara baklava ve lokum ikram eden Marmaris ve Didim Liman İşletmeleri Yönetim Kurulu üyesi Şükrü Tugay; Yunanistan Turizm Bakan Yardımcısı’na Türklerin Yunanistan’ı ziyaretlerinde vizelerin kaldırılması isteğinde bulundu. Yunanlı Bakan yardımcısı kendi seçim bölgesinin Rodos olduğunu hatırlatarak Marmaris’i ziyaret etmek istediğini bildirdi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS TÜRKİYE’Yİ YUNANİSTAN’LA CANNES’DA BULUŞTURDU
tarih Tarih: 02.12.2010, 14:43 okunma Okunma: 1427
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales