Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS TOFD HALK DESTEĞİ BEKLİYOR
MARMARİS TOFD HALK DESTEĞİ BEKLİYOR

MARMARİS TOFD

HALK DESTEĞİ BEKLİYOR
 

                Türkiye Omurilik Felçliler Derneği (TOFD) Marmaris Şubesi’nin geçen ay yapılan genel kurulunda, oluşturulan yeni yönetim görev dağılımı yaptı.

               Bu gün (8 Temmuz 2009)  basın toplantısıyla yeni yönetimi açıklayan Marmaris TOFD Başkanı Erkan Özdemir, Yeni seçilen yönetim kurulumuzda yaptığımız görev dağılımına göre,  Başkan Yardımcısı  Sevgi Tokmak, Genel Sekreter  Yeliz Ekiz Özdemir, Muhasip İlker Yaman, Veznedar  Muammer Deniz ve üyeler Sibel Semlin Korgan,  Fidel Doğan olmuştur. Denetleme Kurulumuz ise Rojin Kazan Coşkun, Necla Lowe ve Yasemin Tümer görev almışlardır.

              Derneğimizin öncelikli amacı engelli vatandaşlarımızı;  hakları konusunda bilgilendirmek ve yol göstermek, engelli bireyleri sportif aktivitelere yönlendirmek ve profesyonel sporcular yetiştirmektir.

            Marmaris Belediyesinin de katkılarıyla engelli bireylerimiz ilk etapta tenis sporuna yönlendirilmiştir. Bu doğrultuda Marmaris Belediyesi sporcuları yetiştirmek için Tenis antrenörü sözü vermiştir. Bizde tüm engelli bireylerimizin tenis sporuna teşviklerini bekliyoruz. Derneğimiz hakkındaki bilgi ve faaliyetlerimizi   www.marmaristofd.org sitesinden takip edebilirsiniz.      

                    Derneğimizin en büyük sıkıntısı maddi imkânsızlıklardır.Tüm Marmaris Halkı’nın  derneğimize desteklerini bekliyoruz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS TOFD HALK DESTEĞİ BEKLİYOR
tarih Tarih: 09.07.2009, 02:58 okunma Okunma: 2612
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales