Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS SICAKLIĞI DONDURUCU SOĞUKTA AĞRI’YI ISITIYOR
MARMARİS SICAKLIĞI DONDURUCU SOĞUKTA AĞRI’YI ISITIYOR

                              Marmaris Yalı Lions Kulübü’nün toplumsal yardımları, Muğla il sınırları dışına taşıyor.
      
            Sacide Yayın başkanlığında, ihtiyaç sahipleri için yardım ve hizmetlerine durmaksızın devam eden Marmaris Yalı Lions Kulübü üyeleri, bu kez de yardımlarını Ağrı ili Murat Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulu öğrencilerine ulaştırdılar.

Ata Sevgi
           
           Bugünlerde hava sıcaklığının ( - 15) derecelerde seyrettiği, dondurucu soğukların yaşandığı Ağrılı Öğrenciler; Marmaris’ten uzanan yardım eli ile sürpriz bir yeni yıl başlangıcı yaptılar.
        
            MNG Kargo Marmaris Şubesi Müdürü Orhan Yaman'ın taşıma ücreti almadan katkıda bulunduğu yardım kampanyası için Marmaris Yalı Lions Kulübü Başkanı Sacide Yayın yaptığı açıklamada; “Bizim için ülkemizin batısıda bir doğusu da. Özellikle kız öğrencilerin okuma zorluğu çektiği doğu illerimize yapılan eğitim yardımları büyük önem taşıyor.
                       Uluslar ararsı Lions Kulüpleri MD 118-R Yönetim çevresi 4. Kesim kulüpleri olarak, Açlık ve Yoksullukla Mücadele projesi kapsamında "Açlığa ve Yoksulluğa Sessiz Kalmayalım" sloganıyla, Marmaris Yalı lions ve Yalı Alfa Leo'ları kulübü Ağrı ili Murat Kız Yatılı İlköğretim Bölge Okulunda okuyan öğrencilere ve onların ailelerine dağıtılmak üzere bir kampanya düzenledik.
           
            Marmarisli yardımsever gönüllü vatandaşlarımızın katkılarıyla kitap, kırtasiye, giyim, hijyenik sağlık malzemelerinden 50 koli yardımı Ağrılı kızlarımıza ulaştırdık. Toplum için yardımlaşma ve dayanışma etkinliklerimizi durmaksızın sürdürüyoruz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
______________________
Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS SICAKLIĞI DONDURUCU SOĞUKTA AĞRI’YI ISITIYOR
tarih Tarih: 08.01.2013, 15:07 okunma Okunma: 1687
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales