Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS SOKAKLARI ENGELSİZ KULLANILACAK
MARMARİS SOKAKLARI ENGELSİZ KULLANILACAK

                Marmaris Zihinsel Özürlü Öğretilebilir ve Eğitilebilir Çocukları Koruma ve Eğitimlerini Sağlama Derneği (MARENGDER)  yeni yönetim kurulu, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar’ı bugün (4 Nisan 2012) makamında ziyaret etti.
            Marmaris Belediyesi Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nden verilen bilgide; “ Dernek Başkanı Ayhan Dursun ve derneğin yeni yöneticileri, kent yaşamında engellileri unutmadan yapılan düzenlemeler için teşekkür etti. Engellilerin eğitimi konusunda çekilen sıkıntıları da dile getiren engelliler, Marmaris’te engelli çocukların gidebileceği lise ve meslek eğitimi veren okulların olmadığına dikkat çekti. Ayhan Dursun, engelli öğrencilerin tecrit edilerek değil, kaynaştırma eğitimiyle topluma daha kolay kazandırılacağını belirtti. Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ise engellilerin yaşadığı sorunların bilincinde olduklarını ifade ederek,
Marmaris’te merkezi bölgelerdeki kaldırımların, caddelerin, yaya geçitlerinin yeniden düzenlendiğini, bu anlamda hiçbir engelin kalmadığını kaydetti.
             
Acar, Belediye ekiplerinin kentin tüm cadde ve sokaklarını tek tek elden geçirerek “engelsiz bir kent” yaratmak için tüm güçleriyle çalıştıklarını belirtti.” denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

    ______________________________     
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİS SOKAKLARI ENGELSİZ KULLANILACAK
tarih Tarih: 04.04.2012, 17:21 okunma Okunma: 1551
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales