Marmaris Bülten
MARMARİSTE DATÇA'DA AKYAKA'DA DALYAN'DA NEREYE GİDİLİR NEREDE KALINIR
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ŞOFÖRLER ODASI YENİDEN TARIM DEDİ
MARMARİS ŞOFÖRLER ODASI YENİDEN TARIM DEDİ

Ata Sevgi
                  Marmaris Şoförler Otomobilciler Kamyoncular Esnaf Odası’nın, bugün (31 Ocak 2010) yapılan olağan genel kurulunda, Başkan İbrahim Tarım güven tazeleyerek yeniden seçildi.              Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar ve Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü'nün de konuk olduğu,  Grand Paşa Otel’de yapılan genel kurulda; 1552 üyeden 975’i oy kullandı.  971 geçerli oydan İbrahim Tarım’a 545 oy çıkarken, rakipleri Salih Karabağ 342 ve Mustafa Uyanık’ta 84 oy aldılar.
              Bir gün önce yapılan Esnaf Sanatkarlar Odası seçimlerinde yeniden başkan seçilen ve Şoförler Odası Seçimlerinde de Divan Başkanlığı yapan Şükrü Ayyıldız'ın; kendi seçiminde kürsüye davet ettiği Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar'ı,  kürsüye davet etmemesi akıllarda soru işaretleri bıraktı...


            
Seçimlerin gözde İsmi Salih Karabağ; sonuçlar açıklandıktan  hemen sonra, yeniden başkan seçilen Tarım’ı kutlayarak, tebrik etti.


            
Yoğun geçen bir seçim hazırlığı dönemi sonrası, Marmaris Emniyet Müdürlüğü’nün de gerekli güvenlik önlemlerini alması sonucu,  seçimler güle oynaya barış havasında geçti. 
           
 Salon girişinde yapılan güvenlik aramasında,  2 bıçak ele geçirilerek alıkonuldu.
  
            Bu dönem 2. kez Başkanlık yapacak olan İbrahim Tarım’ın Yönetim Kurulu’nda;  Halil Şamakan, Hamdi Yavuz, Arif Karakuş, Orhan Can, İbrahim Yıldırım, Mustafa Kızılca, Naci Kılıç ve İbrahim Şimşek yer alıyor.
            
Denetleme Kurulu’na ise; Alifer Koca, Yalçın Aydın ve Üzeyir Öcal seçildiler. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS ŞOFÖRLER ODASI YENİDEN TARIM DEDİ
tarih Tarih: 01.02.2010, 00:20 okunma Okunma: 3518
Yorumlar
halkın dediği oldu. ya halka kendini iyi anlatacaksın, yada halk seni iyi anlayacak İbrahim TARIM Bey'e tebrikler. Salih Bey de de iyi bir yönetici profili vardı olmadı henüz tanışamadık geçmiş olsun diyor gelecek seçimlerden önce tanışırız inşaallah.
Tarih: 01.02.2010 - 19:02 | Gönderen: HALİL İBRAHİM ELDEMİR
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales