Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS SAHNESİNE İLK ÇIKAN DIVA OLDU
MARMARİS  SAHNESİNE İLK ÇIKAN DIVA OLDU

              Bu yıl 29. kez düzenlenen  Marmaris Yacht Charter Show’da görücüye ilk çıkan yat, 1976 dan bu yana denizcilik  sektöründe olan, Bodrum Aegean Yacht firmasının Diva adlı teknesi oldu...  Ata Sevgi


                Bugün (10 Mayıs 2010) Marmaris Yat limanı’nda yaklaşık 200 kişinin katıldığı muhteşem bir resepsiyon veren DIVA, görenleri hayran bırakırken, konunun uzmanlarınca da, Türkiye’de inşa edilen en iyi yat özelliğine sahip olarak belirtiliyor.

                   Günlüğü 3650 Euro olan, 4 kabin ve 1 master kabinle 12 yolcu kapasitesine sahip, 24 Metre boyundaki Diva’nın sahibi ve işletmecisi Sinan Özer, aslında herkesçe çok tanınan birisi. Türk Pop Müziği’nin  divalarından Minik Serçe Sezen Aksu’nun ilk eşi, oğlu Mithat Can’ın da babası.


GÜN SONU ATLAS SHIPPING’TEN
            
Marmaris Yacht Charter Show’da gün, Deniz Kızı Meydanı’nda Atlas Shipping’in verdiği kokteylle son buldu. Yaklaşık 150 konuk günün yorgunluğunu, canlı müzik eşliğinde sunulan ikramlarla atmaya çalıştı. Çeşitli etkinliklerle devam eden MarmarisYacht Charter Show, 13 Mayıs Perşembe akşamı gala yemeğiyle son bulacak. (AjansSevgi / Marmaris) 

Sinan Özer’in söylemine göre; Aegean Yacht’ın kuruluşunda büyük emekleri olan kaptanlar Dönay  - Bilal Davutoğlu, Adem Temiz ve Murat Davutoğlu.


Sinan – Selda – Sinan Can Özer.


Ayhan Yalçın, Sevda - Tayfun Şentop.


Jacqueline Patmore, Patricia Martain, Jane Kutlay, Leah Skarp.


Özgür Cengiz, Fatih Boztaş, İnanç Arıbal, Itır Osmanoğlu, Burak Yüce, Yasemin – Güzin Duru, Mustafa Yüce.


Faruk Zekioğlu, Zoltan Boronkay, Muammer Yenici, Cem Kutlay.

MARMARİS  SAHNESİNE İLK ÇIKAN DIVA OLDU
tarih Tarih: 11.05.2010, 02:24 okunma Okunma: 8349
Yorumlar
Marmaris yat charter şhow un düzenlenmesinde emeği geçen arkadaşlara buradan teşekürlerimizi belitmek istedik ayrıza marmari bulten ekibinede teşekkür ederiz.
Tarih: 12.05.2010 - 08:25 | Gönderen: Adem Temiz
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales