Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ROTARY'DE YENİ BAŞKAN KOCA
MARMARİS ROTARY'DE YENİ BAŞKAN KOCA

MARMARİS ROTARY’DE YENİ BAŞKAN KOCA

 
            Rotary Kulübü Marmaris Şubesi,  İçmeler Martı Resort Otel’de düzenlediği yemekle, görevi  yeni yönetime devir teslim yaptı. Eşi Güliz Kamadan'la birlikte konukları karşılayan geçen Dönem Başkanı Nafiz Kamadan, kendi döneminde emeği geçenleri plaketle ödüllendirdi.
            Marmaris Kaymakamı A. Serdar Polat, Muğla Üniversitesi Rektörü Prf. Dr.Şener Oktik ve  Marmaris Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan’ın da konuk olduğu törene  yaklaşık 300 davetli katıldı.

            Dün ( 3 Temmuz 2009) yapılan törende, Marmaris Rotary Kulübü 2008 / 2009  Dönem  Başkanı ve aynı zamanda Marmaris Kızılay Derneği Başkanı da olan Nafiz Kamadan yaptığı konuşmada; “Amacı insanlığa hizmet olan Rotary ruhunu projelerimize yansıttık. Rotary’nin kendinden önce hizmet anlayışından hareketle hiçbir ayırım gözetmeden insanlık adına bölgesel projeler ürettik ve uyguladık. Yazılı ve görsel basınla iyi ilişkiler kurarak Rotary’nin tanıtımına büyük katkı koyduk. Yaptığımız her projede ve aldığımız her sorumlulukta, ilerici, laik, çağdaş bir anlayış ile Cumhuriyetimizin kazanımlarına sahip çıkarak büyük Atatürk’ün koyduğu ilkeler doğrultusunda hareket ettik. Kişiye insan olduğu için, yalnızca bundan dolayı saygı duyulması gerektiğini bilerek, bu bilince uygun davranışlar içerisinde olduk.” dedi.

           Kamadan, özellikle kendi döneminde ve bugüne kadar  Rotary Kulüp’ e destek veren Yenigün Gazetesi Temsilcisi ve Marmaris Bülten Gazetesi'nden Ata Sevgi’ye, GazeteYankı'dan  Kaan Kaya ve Ali Gündoğan’a, Marmaris Yenisayfa Gazetesi'nden İhsan Uludağ’a, Marmaris Gündem Gazetesi'nden Temel Irmak’a,  Marmaris Manşet Gazetesi'nden Sabri Kesen’e, Kanal 48 TV 'den Kaan Çağlayan ve İsmail Uçkan’a, Marmaris TV 'den Nalan Yalçın’a ve Şamata Dergisi'nden Seycan Akman'a  isimlere özel hazırlanmış  plaketler vererek  onurlandırdı. Kamadan ayrıca kulübün yıllardır sekreterliğini yapan emektarı Feza Arsoy'u da unutmadı.

            Müjgan Koca Başkanlığında görevi devralan 2009 / 201o yılı Marmaris Rotary Kulübü yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor; Sekreter Sadettin Nasuhoğlu, Sayman Güven Yağman.

Yönetim kurulu yedek üyeler: Nezihi Özdemir, Reşit Ökten, Kemal Ozansoy, Ülker Yurdun ve Levent Baloğlu.

             Rotary’nin altyapısını oluşturan Marmaris Rotaractlar’da da; yeni dönem yönetimi Başkan Seniha Uygun, Asbaşkan Betül Şimşek, Sekreter Fazıl Ertoğlu ve  Sayman Selen Uygun oldu. (AjansSevgi / Marmaris)

 
Nafiz Kamadan, Derya - A. Serdar Polat.
 
 
Güliz - Nafiz Kamadan, Nurgün - Şener Oktik.
 
Aslı Sarıgül, Güliz Kamadan, Menderes Sarıgül, Nafiz Kamadan.
 
 
Başkan Kamadan, döneminin son anlarında, yıllardır Marmaris Rotary Kulübü sekreterliğini yapan emektar Feza Arsoy'u da onurlandırdı.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MARMARİS ROTARY'DE YENİ BAŞKAN KOCA
tarih Tarih: 04.07.2009, 04:26 okunma Okunma: 4712
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales