Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS RESİMLERDE YAŞATILACAK
MARMARİS RESİMLERDE YAŞATILACAK

MARMARİS RESİMLERDE YAŞATILACAK

Marmaris Özel Ahu Hetman Hastanesi ve Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle, Marmaris ilköğretim okulları öğrencileri arasında, "14 Mart Tıp Bayramı Haydi Çocuklar Resim Yapalım Yarışması” düzenleniyor.

Geleneksel resim yarışmasının  bu yılki  konusu “Yaşadığım Marmaris” olarak belirlendi.Yarışmaya katılacak öğrenciler resimlerini, 2 Mart 2009 Pazartesi günü okul müdürlüklerine teslim edecek.

Yarışma sonuçları 14 Mart Tıp Bayramında düzenlenecek kokteylde açıklanacak. Aynı gün yarışmaya katılan resimler kokteyl salonunda sergilenecek. 

            Yarışmada birinciye Dizüstü bilgisayar, ikinciye masaüstü bilgisayar, üçüncüye de dijital fotoğraf makinesi hediye edilecek.

 Katılan her öğrenciye katılım belgesi ve kırtasiye seti, katılan her okula katılım belgesi ve TÜBİTAK bilim serisinden 10 kitap verilecek. Ayrıca yarışma sonucunda 22 mansiyon, 22 jüri özel ödülü verilmesi planlanıyor.

Bu yıl 4.sü gerçekleştirilecek olan geleneksel resim yarışmasına, Marmaris’e bağlı köy okulları da dâhil olmak üzere 22 okul katılacak. (AjansSevgi)

MARMARİS RESİMLERDE YAŞATILACAK
tarih Tarih: 03.02.2009, 20:13 okunma Okunma: 1679
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales