Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS NAİM TUGAY İÇİN BİR KEZ DAHA DUA ETTİ
MARMARİS NAİM TUGAY İÇİN BİR KEZ DAHA DUA ETTİ

                      1960'lı yıllarda başlayan Marmaris Turizmi’nin öncülerinden, Merhum Şükrü Kaptan (Tugay)’ın oğlu; Marmaris Liman İşletmesi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Doğan Tugay ve Yeşil Marmaris A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tayyar Tugay’ın kardeşi, Gülay Tugay'ın eşi, Vacide ve İpek Tugay’ın babası, 18 Kasım 2010 Perşembe akşamı  genç yaşta Hakk’ın rahmetine kavuşan Albatros Marina’nın  Sahibi mutevazı insan Naim Tugay ; ölümünün 52. gününde, okutulan bir Mevlid - i Şerif’le anıldı.

                
Tugay Ailesi’ne ait İçmeler’de bulunan Aqua Hotel’de bugün (9 Ocak 2011) öğle namazı sonrasındaki Mevlid – i Şerif’te, Marmaris ve köylerinden gelen yaklaşık 1500 kişi, Marmaris Müftüsü Bahtiyar Taranoğlu’nun eşliğinde, dualarla Merhum Tugay’ı bir kez daha andı. (AjansSevgi / Marmaris)


Merhum Naim Tugay

MARMARİS NAİM TUGAY İÇİN BİR KEZ DAHA DUA ETTİ
tarih Tarih: 09.01.2011, 17:58 okunma Okunma: 5842
Yorumlar
Nur içinde yat mükemmel insan.mekanın cennet olsun..

Tarih: 28.02.2012 - 13:22 | Gönderen: sevinç izgiş
O MÜKEMMEL İNSAN BELKİ ARTIK YOK AMA İÇİMİZDE HALA YAŞIYOR.DÜN GECE RÜYAMDA GÖRDÜM ÇOK İYİ VE MUTLU.ALLAHIMA ŞÜKÜRLER Kİ ONU RÜYALARIMDA DA OLSA GÖREBİLİYORUM.MUTLAKA CENNETTE.NURLAR İÇİNDE YAT.MEKANIN CENNET OLSUN.SEVENLERİN SENİ UNUTMUYOR VE UNUTMAYACAK.MARMARİS SENSİZ BİR HİÇ..
Tarih: 06.01.2013 - 11:36 | Gönderen: sevinç izgiş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales