Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP ŞEHİTLER İÇİN ÇALIŞTI
MARMARİS MHP ŞEHİTLER İÇİN ÇALIŞTI

Ata Sevgi
                       Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Marmaris İlçe Teşkilatı Kadın Kolları; şehit ailelerine yardım için kermes düzenledi.
                      
MHP Marmaris Kadın Kolları Başkanı Sonay Korkmaz, Başkan Yardımcıları Vildan Yıldırgan ve Hatice Yurt öncülüğünde Saman İskelesi’nde  gerçekleştiren kermeste; MHP Marmaris İlçe Kadın Kolları üyesi hanımların el emeği ürünleri ev yemekleri, hediyelik eşyalar, giyim malzemeleri satışa sunuldu.

                      
MHP Marmaris İlçe Başkanı Gürbüz Gürcoşkun yaptığı açıklamada; “ Bu kermesimizi şehit ailelerimize yardım amaçlı düzenledik. Elde ettiğimiz 1250 TL geliri ve partililerimizden gelecek olan bağışlarımızı; Muğlalı şehit Jandarma Yarbay Alim Yılmaz'ın babası Mehmet Yılmaz’ın başkanı olduğu, Muğla Şehit Aileleri Derneği’ne bağışlıyoruz.
                 
Şehitlerimiz için arkalarından sadece slogan atıp dua okumakla olmaz. Geride kalanları da düşünmemiz gerekir. Bu vatan hepimizin bu etkinliğimiz daha başlangıç. Bundan sonra da biz MHP olarak; şehitlerimize, vatanımıza sahip çıkmak için her türlü katkıyı koyacağız. Olayı sadece siyasi düşünmemek gerekir. Şehitlerimize ve geride kalan yakınlarına her kim sahip çıkarsa biz destek vermeye hazırız.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

Gürbüz Gürcoşkun , Vildan Yıldırgan Sonay Korkmaz ve Hatice Yurt.

MARMARİS MHP ŞEHİTLER İÇİN ÇALIŞTI
tarih Tarih: 17.07.2010, 18:02 okunma Okunma: 3631
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales