Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP MUHALEFET ENGELİNİ AŞURE İLE KALDIRDI
MARMARİS MHP MUHALEFET ENGELİNİ AŞURE İLE KALDIRDI

                MHP Marmaris İlçe Kadın Kolları, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nde vatandaşlara aşure dağıttı, CHP'li kadınlara aşure ikram ederek, komşuluk ilişkilerini artırdı.

Ata Sevgi
                       MHP İlçe Başkanlığı önünde yapılan aşure ikramı vatandaşların ilgisi çekerken, MHP Marmaris İlçe Kadın Kolları Başkanı Nalan Kaplan; elinde aşure tepsisi ile aynı zamanda bina komşusu olan CHP İlçe Başkanlığı’nı ziyaret etti.

                Kaplan'ı CHP Marmaris İlçe Kadın Kolu Başkanı Sibel Kaya karşılarken; bu sürpriz ziyaret, o anda toplantıda olan CHP İlçe Kadın Kolları üyelerini de,
 oldukça mutlu etti.

                 Basına açıklama yapan Başkan Nalan Kaplan; “Bugünün kutlanmasındaki amaç, engelli insanların topluma kazandırılması haklarının tam ve eşit ölçüde sağlanmasıdır. Engeller, doğuştan olduğu gibi daha sonrada olabilir. Yani unutmamalıyız ki hepimiz birer engelli adayıyız. Türkiye'de engelli vatandaşlarımızın sorunları, dünyadaki bir çok ülkeden daha vahim durumdadır.
Ne yazık ki,  AKP döneminde de engelli vatandaşlarımız için gerekli olan şartlar yerine getirilmemiş, yapılan uygulamalarla engelleri bir kat daha artmıştır. Bu, uygar dünyada insanlık ayıbıdır. Toplumsal yaşama uyum sağlamaya çalışan engelliler, kimseye muhtaç olmadan yaşam alanlarında kendi ihtiyaçlarını karşılayacak düzenleme, korunma, bakım, iyileştirme ve danışmanlık hizmetlerine ihtiyaç duymaktadır. Toplumun aynı havayı paylaştıkları ortamda engellileri fark etmemesi, engellilerin kendilerini toplumdan soyutlaması sonucu oluşan iletişimsizlik, çok ciddi sorunların çıkmasına sebep olmaktadır. Bunun sonucu olarak  ta, engelli vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunlar sadece kendilerine değil, ailelerine ve yakın çevrelerini de psikolojik olarak etkilemektedir. Bu sebeple sağ duyulu, haklara saygılı ve paylaşmayı, yardımlaşmayı seven bir toplum olarak engelleri hep birlikte aşmalıyız. En önemlisi kafalardaki engelleri kaldırabilmektir.”
dedi. (AjansSevgi Marmaris)

YENİ YILA KAZANARAK GİRMEK
İSTER MİSİNİZ?.. Tıklayın!

http://www.marmarisbulten.com/Haber/YENi_YiL_KUTLAMALARi_2014/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE
 
ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS MHP MUHALEFET ENGELİNİ AŞURE İLE KALDIRDI
tarih Tarih: 05.12.2013, 00:09 okunma Okunma: 1736
Yorumlar
Aşurenin bereketi umarım siyaset dünyasını da tatlandırır. Hoş haber ! Gülen yüzler...Tebrikler...
Tarih: 04.12.2013 - 22:47 | Gönderen: EMEL SEÇEN
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales