Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN DATÇA YAPI MARMARİS ELEKTRİK İNŞAAT MALZEMELERİ TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MHP’DE YENİ BAŞKAN FATİH KAPLAN
MARMARİS MHP’DE YENİ BAŞKAN FATİH KAPLAN

                        MHP Genel Merkezi bu kez hızlı karar aldı ve Marmaris İlçe Teşkilatını kapattıktan sonra 3. gün yeni yönetimle yeniden açtı.
            Ali Aygün başkanlığındaki MHP Marmaris İlçe Yönetimi;  parti tüzüğünün 52. Ve 54. maddeleri gerekçe gösterilerek, MHP İl Yönetimi tarafından geçen Salı günü görevden alınmış ve ilçe teşkilatı kapatılmıştı. Aradan 3 gün geçmeden Fatih Kaplan başkanlığında yeni kurucu yönetim atandı ve göreve başladı.

Ata Sevgi
                        MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri bugün ( 6 Eylül 2013)  Marmaris ilçe binasında düzenledikleri basın
toplantısıyla MHP Marmaris İlçe Teşkilatı’nın yeniden açılışını yaptılar.
                    Söz alan MHP Muğla İl Başkanı Mehmet Korkmaz; Ali Aygün başkanlığındaki eski ilçe yönetiminin MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli tarafından görevden alındığını ve 3 günlük te olsa İlçe Teşkilatının kapatıldığına dikkat çekerek, “Bu kez yerel seçimlere çok az kalması dolayısıyla,  hızlı davranmak zorunda kaldık ve Fatih Kaplan kardeşimize yeni yönetim kurulunu kurması için görevlendirdik.” dedi.

                Kendisine verilen 22 kişilik yeni yönetim kurulu ile hemen görev dağılımı yapıp çalışmalara başlayacaklarını belirten, eski İlçe Yönetim Kurulu Üyesi  ve  yeni MHP Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan’da konuşmasında:  “
Marmarisliler’in yerel yönetimde istemediği kavgacı yönetici ve yönetime talip olan adaylardan uzak, tüm Marmaris Halkı’nı kucaklayan, özlenen kadrolarla ilçemizin layık olduğu yönetimi, görevi başında görmekten tüm halkımız mutlu ve huzurlu olacaktır.
                      Bugüne kadar göreve gelen tüm yönetimler gibi bize de davaya ve yüce Türk Milleti’ne hizmet etme şansı doğmuştur. Bu meyanda bugüne kadar hizmet eden, hizmetlerine ara vermeden devam eden  tüm Milliyetçi Hareket  sevdalılarına, hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyor,  bize olan güven ve desteklerini Türkiye Cumhuriyeti ve yüce Türk Milleti adına bekliyoruz.. Yolumuz uzun, yükümüz ağır ve şerefli. Allah yar ve yardımcımız olsun.” dedi.
                     Fatih Kaplan başkanlığında oluşturulan MHP Marmaris İlçe Kurucu Yönetimi’nde; Sevin Çağlayan, Sibel Lüleci, Ufuk Palavar, Zülal Çağlayan, Serkan Yaylalı, Halis Bülent Ekizoğlu, Eşref Karaca, Cengiz Deryal, Fahri Semercioğlu, Mehmet Çolakoğlu, Bahadır Aslantaş, Necati Aktürk, Ali Çerkeşli, Cemil Akbulut,  Pelin Çalışkan Bostan, Mahmut Nacar, Tekin Sever, Burak Paçun, Selami Öksüz, Durmuş Demir, Ali Rıza Avcı ve Ersin Ayaydın yer alıyor. (AjansSevgi Marmaris)

MHP Marmaris İlçe Başkanı Fatih Kaplan Kimdir?
                           “Fatih Kaplan; 1970’te  Nazilli - Aydın’da doğdu, İzmir’de büyüdü.20 yıldır MHP içinde siyaset yapıyor ve Ali Aygün başkanlığındaki bir önceki MHP Marmaris İlçe Yönetim Kurulu’nda da yer aldı.
18 yıldır  Marmaris’te  yaşıyor ve toptan gıda ticareti ile uğraşıyor.
      
                       Aynı zamanda Marmaris Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi olan Kaplan, lise muzunu olup evli ve 1 kız çocuk babasıdır.” 
_____________________ 

MARMARİS'İN TEK GÖZ MUAYENEHANESİ HİZMETTE
Tıklayın!.. 
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiSiN_TEK_GOZ_MUAYENEHANESi_HiZMETTE/

MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM
bir tık yeter!.. http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS MHP’DE YENİ BAŞKAN FATİH KAPLAN
tarih Tarih: 06.09.2013, 23:09 okunma Okunma: 2213
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales