Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MARTI SADAKATI ÖDÜLLENDİRDİ
MARMARİS MARTI SADAKATI ÖDÜLLENDİRDİ

                        Marmaris İçmeler’de bulunan Martı La Perla Oteli, Martı Resort Oteli ve yine Martı Grubu’na ait Orhaniye’deki Martı Marina çalışanları; 2010 Sezon Sonu Personel Gecesi’nde buluştu. Gecede, Martı işletmelerinde 5, 10,15 ve 35 yılını dolduran toplam 26 personele, teşekkür plaketi ve çeşitli hediyeler verildi.

Ata Sevgi
                          Martı Otelleri Genel Müdürü Ali Hazar ev sahipliğinde dün akşam (22 Kasım 2010) Martı Resort Otel’de yemekte buluşan yaklaşık 300 Martı personeli, doyasıya eğlenerek, yoğun geçen turizm sezonu yorgunluğunu attılar.


                       
Martı Resort Otel’de aralıksız 35 yıldır çalışan Mehmet Yücel ve Zeki Çalışkan; salonu dolduran mesai arkadaşlarınca çılgınca ayakta alkışlandı. Çalıştığı yıla göre Devrim Karakolyazar 15. Yıl; Tevfik Demirel, Serdar Kara, Celal Yazar, Mustafa Koca, Hilmi Özügüzel ve Meryem Duman 10.Yıl; Aylin Zengin, Aysel Çalıksüren, Ferit Tosun, Mustafa Demirhan, Selver Gün, Barış Demirtaş, Şenol Çalışkan, Gülden Özyürek, Şaban Kanat, Taner Altın, Yüksel Kaçgın, Nazmiye Şenderebağı, Mehmet Yiğit,  Gökhan Gezer, Durdu Öner, Cüneyt Köseoğlu ve Ferdi Atlı da 5.yıl plaketi aldılar.


                       
Söz alan Martı Otelleri Genel Müdürü Ali Hazar; Martı Grubu’nun her geçen gün kendisini yenilediğine dikkat çekerek;“ Martı Grubu olarak, Marmaris bize dar geliyor. Önce bölgenin sonra Türkiye’nin en iyisi olacağız. Martı demek; kalite, standart, bağlılık ve güven demektir.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARTI’NIN AMAZONLARI ŞIKLIK YARIŞINDA

            
Sibel Kaplan, Sevgi Avan, Yazgül Algül, Sinem Üzer, Dilara Ayan, Ayfer Üzer, Nilgün Bedir, Deniz Alkan ve Elif Say.


Aysel Çelik Süren, Serap Peker, Hülya Kağnı, Nevin Varer.


    
Muhammet Özdemir, Nilgün Bedir ve Mesut Çetin.

MARMARİS MARTI SADAKATI ÖDÜLLENDİRDİ
tarih Tarih: 23.11.2010, 16:20 okunma Okunma: 6108
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales