Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS MALİYE KAMPI 49 YILLIĞINA MARTI GYO’NUN
MARMARİS MALİYE KAMPI 49 YILLIĞINA MARTI GYO’NUN

                      Marmaris Martı Otelleri yatak kapasitesini 1684’ çıkarıyor.
               Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin, “Grubumuzun bölgedeki mevcut tesisini Egenin incisi ve Mavi Yolculuk güzergâhında olan Marmaris'in İçmeler Beldesi’nde,300 metrelik sahil şeridinde, 50 dönümlük bir turizm kompleksine dönüştüreceğiz.”

Ata Sevgi
             Türkiye’nin ilk turizm işletmecilerinden olan Martı Otel İşletmelerinin iştiraki olan ve geçen yıl Eylül ayında halka açılan Martı GYO A.Ş. ilk  yatırım hamlesini, dün (7 Ocak 2010) ihaleye çıkarılan Marmaris Maliye Tesislerini, 49 yıllığına kiralayarak gerçekleştirdi.
             Martı GYO Halkla İlişkiler Birimi’nden verilen bilgiye göre; Marmaris’in İçmeler Beldesi’nde Martı Resort Oteli  yanında yer alan, Marmaris Mal Müdürlüğü’nün pazarlık usulüyle ihaleye çıkardığı 22.581 metrekare yüzölçümlü Maliye Bakanlığı’na ait 4 adet taşınmazın irtifak hakları,  49 yıllığına  9 firma ile yarışa giren Martı Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın oldu. Ege Bölgesi’nin ilk turizm yatırımcılarından olan Martı Grubu bu yatırımla pazar payını büyüterek, Marmaris’teki 477 oda ve 984 yatak olan kapasitesini, mevcut imar planına göre 700 yatak ilave ederek 1684 yatak kapasitesine ulaştırmayı hedefliyor.
   
                   Martı GYO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emre Narin, “Grubumuzun bölgedeki mevcut tesisini Egenin incisi ve Mavi Yolculuk güzergâhında olan Marmaris'in İçmeler Beldesinde 300 metrelik sahil şeridinde, 50 dönümlük bir turizm kompleksine dönüştüreceğiz. Bu vesile ile bölgenin ihtiyacı olan, üst düzey turistlere yönelik “mixed-use” bir ürünü, ön izin ve inşaat sürecinden sonra pazara sunmayı planlıyoruz. Hızla büyüyen Türk turizminin en öne çıkmaya başlayan bölgesi Ege'deki Dalaman destinasyonunda bu hamle ile yeni tesisimizi turizme kazandırarak, yatırımcılarımız ve hissedarlarımıza daha fazla temettü kazandırma yolunda somut adımlar atmaya devam edeceğiz. “ dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS MALİYE KAMPI 49 YILLIĞINA MARTI GYO’NUN
tarih Tarih: 08.01.2011, 14:02 okunma Okunma: 3868
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales