Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS LİONS BİR CAN İÇİN EL ELE VERDİ
MARMARİS LİONS BİR CAN İÇİN EL ELE VERDİ

                                      Marmaris Lions Kulübü; Marmaris Kızılay Şube Başkanlığı ve Marmaris İlçe Sağlık Müdürlüğü  işbirliğiyle hayata geçirilen kan ve organ bağışı, önceki gün (5 Ekim 2013) Atatürk Meydanı’nda başladı. 

            Açıklama yapan Marmaris Lions Kulübü Başkanı Gökhan Yıldırım ,”Kendinden daha az şanşlı olan insanlara, karşılıksız olarak hizmet etmeyi ilke edinen  Lions kulüpleri için, 8 Ekim tarihi önemli bir gündür. Çünkü Uluslar arası Lions Kulüpleri Birliği , 8 Ekim 1917 tarihinde halktan biri olan sigortacı Melvin Jones ve arkadaşları  tarafından ”toplumun gelişmesi ve yaşam kalitesinin yükseltilmesi için kurulmuştur.Bu tarihten beri tüm Dünyada 8 Ekim Dünya Lions hizmet günü olarak kutlanır.Tüm Lions kulüpleri 8 Ekim haftasında önemli etkinlikler yaparlar. Marmaris Lions kulübü olarak bizde ,8 Ekim Dünya Lions hizmet gününde sosyal sorumluluğumuzun gereklerini yerine getirmek için etkin hizmetler üreterek çalışmalar yaparız. Ülkemizde  eksikliğini gördüğümüz ve kamuoyunun ilgisinin ve bilgisinin de az olduğu düşündüğümüz, tek kaynağı da insan olan  “Kan ve Organ Bağışı” konusunda, 2011 yılında  “bir can için el ele,gönül gönüle” diyerek karar verdik  ve yola çıktık.Geçen sene Marmaris’ten başlattığımız ve 118R yönetim çevremizde bir çok kulübün eş zamanlı olarak yapılan kampanya  artık Lions kulüplerinin ana aktivitelerinden biri haline gelmiştir.’’ dedi.
            Marmaris Lions Kulübü’nden verilen bilgiye göre; kulübün son 3 yıldır gerçekleştirilen kan ve organ bağışı kampanyaların da  toplam 259 ünite  kan toplanırken 126 kişiden de organ bağışı alınmış oldu .(AjansSevgi Marmaris)

BAYRAMI KUTLARKEN KAZANMAK İSTER MİSİNİZtıklayın!
http://www.marmarisbulten.com/Haber/KURBAN_BAYRAMi_KUTLAMALARi_2013/
____________________________________
MÜŞTERİLERİNİZİN SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/
 

MARMARİS LİONS BİR CAN İÇİN EL ELE VERDİ
tarih Tarih: 07.10.2013, 14:51 okunma Okunma: 1263
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales