Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KIZILAY İLK YARDIM KURSLARI BAŞLATIYOR
MARMARİS KIZILAY İLK YARDIM KURSLARI BAŞLATIYOR

                        Daha 5 yıl öncesine kadar, bir ofisten öteye geçemeyen Kızılay Marmaris Şubesi, her geçen gün artan hizmetleriyle, Muğla toplum sağlığında çok önemli bir yere geldi.
                      2008 yılında Nafiz Kamadan’ın Şube başkanlığı görevine atanmasıyla atağa geçen Marmaris Kızılay; 2009 yılında bağış yoluyla kazandırdığı,  Muğla Bölgesi geneline  hizmet veren Kan Merkezi hizmete devam ederken, şimdi de oluşturduğu İlk Yardım Eğitim Merkezi ile halka açık ilk yardım kursları başlatacak.

Ata Sevgi
            Dün ( 30 Mart 2013) Kızılay Marmaris Şubesi Birgül Gökmen Kan Bağış Merkezi’nde; beraberinde Kan Merkezi Müdürü Dr. Fethi Halepliler ve görevine yeni başlayan İlk Yardım Eğitim Merkezi Müdürü Dr. İsmail Şahin’le birlikte bilgi veren Kızılay Marmaris Şube Başkanı Nafiz Kamadan; “Göreve geldiğimiz 2008 yılından bu yana Kızılay Marmaris Şubesi olarak, mutevazı bir şekilde, tamamı bağışlarla olmak üzere halkımız için yatırımlarımızı sürdürdük. 2009 yılında, bugün için  tüm Muğla genelinin kan ihtiyacını karşılayan Birgül Gökmen Kan Bağış Merkezi’mizi hizmete soktuk.  Bu da bizim için büyük bir gurur kaynağıdır
.  Tek eksiğimiz kan alımı için gerekli aracımız olmasına rağmen, 8 aracımız ve  6’sı doktor olmak üzere 32 personelle hizmetlerimize devam ediyoruz.
           
 Şubemizde, gönüllü çalışanlardan oluşan  Kadınlar Komitesi ve Gençlik Komitesi’ni oluşturduk. Ayrıca şubemizde eğitimini tamamlayan Dr. İsmail Şahin sorumluluğunda, İlk Yardım Eğitim Merkezi’ni hizmete soktuk. Yakında tüm halkımıza açık ilk yardım kurslarımız başlayacak. Bu arada Yönetim Kurulu Üyesi  Menderes Sarıgül arkadaşımızda, bilgi işlem sorumluluğunu üstlendi ve web sitemizi hizmete soktu. Çalışmalarımızı oradan da daha geniş kitlelere duyuracağız.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
____________________________________________________
Kargo Gönderiniz mi var? Tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MNG_KARGO_MARMARiSTE_DE_LiDER/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS KIZILAY İLK YARDIM KURSLARI BAŞLATIYOR
tarih Tarih: 01.04.2013, 00:10 okunma Okunma: 2438
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales