Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KÖRFEZİ 21. KEZ ULUSLAR ARASI ŞÖLENE SAHNE OLUYOR
MARMARİS KÖRFEZİ 21. KEZ ULUSLAR ARASI ŞÖLENE SAHNE OLUYOR

Ata Sevgi
                 Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından düzenlenen Uluslararası Yat Yarışları; bu yıl 21. kez, Marmaris Körfezi’nde yapılıyor. 
           
MIYC Yönetim Kurulu Üyesi Halit Kesgin yaptığı açıklamada; “Marmaris Uluslararası Yat Kulübü’nün duzenlemis olduğu; 21. Marmaris Uluslararası Yarış Haftası, 140 tekne ve 1200 yelkencinin katilimi ile 23-29 Ekim tarihleri arasında, Marmaris`te yapılacaktır.
          
 Doğu Akdeniz`in en yüksek katılımlı uluslararası yelkenli yat yarışı olan etkinlik, gerek ülkemiz yelkenciliğinin gelişimi ve gerekse uluslararası yelken camiasında giderek artan önemiyle, ülkemizin tanıtımına ciddi katkıda bulunmaktadır. 
             
Bu yılki yarışlara ;Avusturya, Belarus, Bulgaristan, Danimarka, Estonya, Ingiltere, Almanya, Yunanistan, Kazakistan, Letonya, Hollanda, Rusya, Isvicre, Ukrayna, Isvec ve Türkiye`den yelkenciler katılıyorlar.
              
 Olimpik  kurallara göre; 4 koy içi üçgen  ve bir açık deniz rotasıyla gerçekleşecek  olan yarışların  jurisini Hirvatistan, Romanya, Yunanistan, Bulgaristan ve Turkiye`den hakemler oluşturuyor. Yarışlar;  IRC I, IRC II, IRC III, IRC CHARTER  I, IRC CHARTER  II  ve  IRC CHARTER  III olmak üzere 6 grupta gerçekleştirilecek.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

Yarışların Ana sponsoru Şentop Sigorta'ya ulaşmak için :
http://www.marmarisbulten.com/Haber/SENTOP_SiGORTA_20_YiLDA_DUNYA_MARKASi_OLDU/

MARMARİS KÖRFEZİ 21. KEZ ULUSLAR ARASI ŞÖLENE SAHNE OLUYOR
tarih Tarih: 24.10.2010, 18:13 okunma Okunma: 1722
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales