Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KÖRFEZİ’NDE İLK BİRİNCİ İZMİRLİ BY FAR LEMON
MARMARİS KÖRFEZİ’NDE İLK BİRİNCİ İZMİRLİ BY FAR LEMON

Ata Sevgi
                     Marmaris Uluslararası Yat Kulübü (MIYC) tarafından, Bu yıl 22.si düzenlenen Uluslararası Yat Yarışları'nda gündüz girilen  rekabetler, gün akşamında renkli eğlencelerle dostluğa dönüşüyor.
                    Doğu Akdeniz`in en yüksek katılımlı uluslararası yelkenli yat yarışı olan etkinlikte; bu yıl; Türkiye, İngiltere, Rusya, Belarus,  Avusturya, Bulgaristan, Danimarka, Almanya, Yunanistan, Hollanda,  İsveç, İsviçre, İngiltere, Ukrayna, Romanya ve Estonya’dan 141 tekne mücadele ediyor.
            
29 Ekim’de yapılan ilk gün yarışlarında; Türkiye ilk 3 sırayı alırken,; IRC 1 Sınıfında yarışan İzmir Limon Sailing Arkas Scholl’a ait, BY Far Lemon - Arkas yelkenlisi birinci, Bilhan Merzeci – Orhan Tuker’e ait MADX ikinci ve Targan Hazarhun’a ait ECLIPSE de üçüncü oldular.
              
Marmaris Uluslararası Yat Yarışlar’nın ilk 1.liğini kazanan Karşıyaka Kulübü’nden Milli Yelken Antrenörü Serhat Altay kaptanlığında yarışan ekipte;  tamamı İzmirli olan Müge Aysal, Müge Soysal, Mine Gökçe, Neşe Yazgan, Aylin Pala, Mine Candaş, Yiğit Can Gülle, Tolga Yağlı, Ayçe dikmenUfuk Yağcı ve Nihal Çamlıbel yer alıyor.
               
Dün akşam (2 Kasım 2011) yapılan ödül töreninde yarışların ana sponsor Allianz Sigorta Temsilcisi Demet Şentop’tan 1.lik kupasını alan Müge Aysal Cuma günü tamamlanacak yarışlarda, genel klasmanda da dereceye gireceklerine inandıklarını söyledi. (AjansSevgi / Marmaris)FOTOĞRAFLAR İÇİN lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Galeri/MARMARiS_ULUSLARARASi_YAT_YARiSLARi_GUNDUZ_SAKiN_AKSAM_ciLGiN/

---------------------------------------------------------------------
 
Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİS KÖRFEZİ’NDE İLK BİRİNCİ İZMİRLİ BY FAR LEMON
tarih Tarih: 03.11.2011, 21:39 okunma Okunma: 3102
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales