Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KOLEJİ ÖĞRETMENLERİNE SÜRPRİZ KUTLAMA
MARMARİS KOLEJİ ÖĞRETMENLERİNE SÜRPRİZ KUTLAMA

                   Okul Aile Birliği Başkanı Aysel Kaya; “Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı mesleği. Bir insana şekil vermek onu donanımlı bir şekilde hayata hazırlamak, tamamen sizin elinizde. Geleceğin güvencesi eğitim, eğitim ise öğretmene dayalı bir döngü. İşte bu yüzden varlığınız, niteliğiniz bizler ve en önemlisi çocuklarımız için son derece önemli.

Ata Sevgi

                     Kenan Evren Vakfı (KEV) Özel Marmaris Koleji öğrenci velileri, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, okul öğretmenlerine sürpriz yaparak, erken kutlama düzenlediler.
                   
Okul Aile Birliği Başkanı Aysel Kaya ve  Yönetim Kurulu üyeleri Zeycan Alkan, Aynur Balcı, Gönül Çelebi ve Sevinç Özbek; dün (20 Kasım 2009) evlerinde hazırladıkları yemekler ve sundukları hediyelerle okul öğretmenlerine duygusal anlar yaşattılar.

                   Müzik Öğretmeni Cem Kitiş’in gitarıyla seslendirdiği şarkılarla renklenen kutlamada söz alan Okul Aile Birliği Başkanı Aysel Kaya; “Öğretmenlik insanlık tarihinin en anlamlı mesleği. Bir insana şekil vermek onu donanımlı bir şekilde hayata hazırlamak, tamamen sizin elinizde. Geleceğin güvencesi eğitim, eğitim ise öğretmene dayalı bir döngü. İşte bu yüzden varlığınız, niteliğiniz bizler ve en önemlisi çocuklarımız için son derece önemli.

            Bizler çocuklarımıza şekil vermeniz, onlara iyiyi kötüyü öğretmeniz ve daha pek çok şey için onları sizlere emanet ettik.  Sizlere olan güvenimiz sonsuz. Sizlerinde çocuklarımıza güvenip, onlarada kendilerine güvenmeyi öğrettiğinize eminiz.  Verdiğiniz ve vereceğiniz emekler için, sizlere çok teşekkür ediyoruz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

 

Sevinç Özbek, Zeycan Alkan, Aysel Kaya, Aynur Balcı ve Gönül Çelebi.

 

MARMARİS KOLEJİ ÖĞRETMENLERİNE SÜRPRİZ KUTLAMA
tarih Tarih: 21.11.2009, 02:06 okunma Okunma: 5294
Yorumlar
Marmaris Kolejinde yapılan faliyetleri takip ediyorum. Yapılan bu organizasyonları çok yerinde ve başarılı buluyorum. Tabi buda okul aile birliği üyelerinin özverili çalışmasının sonucudur...
Tarih: 04.12.2009 - 17:18 | Gönderen: Zehra Ateş
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales