Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KARTALLARI HALKIN HUZURUNDA
MARMARİS KARTALLARI HALKIN HUZURUNDA

MARMARİS KARTALLARI

HALKIN HUZURUNDA
 
Ata Sevgi

Kendilerine Marmaris Kartalları adını veren, Marmaris’teki Beşiktaş taraftarları; bu akşam, (3 Eylül 2009)  Marmaris Basını’na bir iftar yemeği vererek, halkın huzuruna çıktılar.

Marmaris Belediye Meclis Üyesi Yusuf Erden’inde destek verdiği, Yaşar Karaarslan, İbrahim Onat, Hasan Yaylalı, Harun Seçici, Batuhan Özünal, Serkan Gür ve Ömer Erden’in başını çektiği Marmaris Kartalları, dernekleşme sürecine girdi.

            Marmaris Yat Limanı’nda,  See You Restaurant’taki yemekte grup adına konuşan Yaşar Karaarslan; “Marmaris Kartalları olarak, yaklaşık 1.5 ay önce bir araya gelmeye başladık. Amacımız, uzun yıllardan beri Marmaris’imizde yerleşik olan Beşiktaşlılık ruhunu, sinenerjisini ve sevgisini organize bir şekilde bir noktaya toparlayabilmek.

            Beşiktaş bizim için aşktır ve siyah beyaz gibi kesin ve nettir. Kaynağı  başarılar ve para değil, aksine kötü günler ve mağlubiyetlerdir. Para ve galibiyetin olduğu yerde kalabalıklar vardır. Beşiktaş taraftarının farkı, kötü günde de takımının arkasında, yanında duracak omurgaya sahiptir Beşiktaşlı…

            Beşiktaşlı yeri gelir nükleer silahlanmaya, yeri gelir ırkçılığa, küfüre, çevre kirliliğine, teröre ve hatta yeri gelir kendine karşı olur ama Kızılay’ımıza karşı olmayacak kadar koca yürekli, merhum Michael Jackson’a sahip çıkacak kadar da espritüeldir. Bize göre sonradan olunmaz Beşiktaşlılık, doğarken yüreğe konur.  İstemeyiz bir gün herkes Beşiktaşlı olsun, bu ayrıcalık bizde kalsın. Bu bilinçle Marmaris Kartalları Grubu’nu kurmuş bulunuyoruz. Grubumuz sadece futbolla değil, şehrimizi ve ülkemizi ilgilendiren bütün sosyal faaliyetlerde ve etkinliklerde bulunacak, omuz verecektir.” dedi.

 
KIVIRCIK KARTAL 45'LİK OLDU
Marmaris Kartalları Grubu'nun basın ve halkla tanışma toplantısının sürprizi, grup  üyesi Kaan Kıvırcık'ın, aynı gün doğum günü olmasıydı. Kıvırcık  45. yaş pastası keserek bu mutlu gününü arkadaşlarıyla paylaştı. (AjansSevgi / Marmaris)
 
 
 
MARMARİS KARTALLARI HALKIN HUZURUNDA
tarih Tarih: 03.09.2009, 22:55 okunma Okunma: 3692
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales