Marmaris Bülten
 PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KARTALLARI 19.03’Ü KUTLADI
MARMARİS KARTALLARI 19.03’Ü KUTLADI

                       BJK As Başkanı Levent Erdoğan’ında onur konuğu olduğu gecede, yaklaşık 700 Beşiktaş taraftarı doyasıya eğlendi.        
                Marmaris Kartalları  Gurubu Başkanı Hasan Yaylalı konuşmasında; “Son 1 yıldır bir araya gelen Marmaris’teki  Beşiktaş taraftarı olan bizler, kulübümüzün kuruluş yılı olan, 1903 Yılını simgeleyen bugün, yani 19 Mart ‘ta ilk dayanışma yemeğimizi yapıyoruz.


 Ata Sevgi - Merih Yıldırım

                   Marmaris’te,  Marmaris  Kartalları adıyla bir araya gelen Beşiktaş taraftarları, Beşiktaş Spor  Kulübü’nün (BJK) 107.Kuruluş Yıldönümü’nü, Club Hotel Pineta ‘da düzenlediği dayanışma yemeğiyle kutladı.
              
BJK As Başkanı Levent Erdoğan’ında onur konuğu olduğu gecede, yaklaşık 700 Beşiktaş taraftarı doyasıya eğlendi. Marmaris Kartalları  Gurubu Başkanı Hasan Yaylalı konuşmasında; “Son 1 yıldır bir araya gelen Marmaris’teki  Beşiktaş taraftarı olan bizler, kulübümüzün kuruluş yılı olan, 1903 Yılını simgeleyen bugün, yani 19 Mart ‘ta ilk dayanışma yemeğimizi yapıyoruz. Bu buluşmamızı önümüzdeki yıllarda da sürdürerek, geleneksel hale getireceğiz.”dedi.

KASIMPAŞA SESSİZLİĞİNE BERABERLİK TESELLİ OLDU              
                 Saat 19.03’te büyük bir coşkuyla başlayan gece; aynı gün Saat 20.00 başlayan, Beşiktaş’ın Kasımpaşa ile deplasmanda oynadığı maçta, 62.dakikada 1 - 0 yenik düşmesiyle bir anda sessizliğe bürünse de, maç bitiminde alınan 2-2 lik beraberlikle gecenin finali muhteşem oldu. (AjansSevgi / Marmaris )  
 
Başak Tercan, Sümeyra Şinik, Sinem Özçelik, Erkan Kaçar, Cemal Cem Şengül, Ali Toksoy, Aslıhan Güney, Ayşe Büşra Güngörsün.


Mustafa - Berrin Karacan, Mustafa - Gül Çoban.


Batuhan, Sevde Özünal.

 
Ufuk – Müge Karabulut, Yıldırım - Mükerrem Taşaner, Ayhan Huri Çakıcı.


Nermin - Müge Üte, Sude - Este Karabulut.


Mustafa Yüce, Yaşar Şener, Levent Erdoğan, Hasan Yaylalı.


Zuhal Şener, Leyla Esen, Nuriye Yüce, Duriye Olca.


Mustafa Olca, Mustafa Şimşek, Sabri Olca, Mustafa Yüce.


Duygu - Hüseyin Koçakyiğit, Anıl -Yeşim Karabenli.


 İsmail - Ümran-Seçil Gür. 

 
Ruhi Özcan, Selçuk Evci, Mehmet Yüksel.


Şahin Korkmaz, Ahmet Özgür Zinkar, İnci Tokmak, Saliya Yüksel, Rakale Evcil.

 
Esra Cankurt, Esin Yada.


İnan Özyıldırım, Demet Atasoy, Hüseyin - Nazlı Durmaz.


Nurettin Gökcen, Yurdagül Kıymak, Ayşegül - Oğuz Ercan, Zuhal - Sadri Yağlı, Sibel Danış, Merve - Baki - Kartalcan Danış Bayram.


İlkin, Turan, Barış, Ünal Durmaz.

 

MARMARİS KARTALLARI 19.03’Ü KUTLADI
tarih Tarih: 22.03.2010, 23:39 okunma Okunma: 7344
Yorumlar
sayın gazeteci. yaptıgınız haberi önce bilin sonra haber yapınız. ''BJK As Başkanı Levent Erdoğan’ında onur konuğu olduğu gecede, yaklaşık 700 Beşiktaş taraftarı doyasıya eğlendi.'' yazmıssınız. Sayın Levent Erdoğan şu an as başkan değildir. kartal bakışı düşünce platformu başkanıdır. eski as başkanıdır BJK kulübünün.
2si ise ben o gecede yer aldım ailem ile birlikte. orada sizleride gördüm fakat masadan kalkmadan sadece rakı içerken nasıl olur da 700 kişi katılı dersiniz. orada görevli arkadaslarımız vardı. onlara sorsaydınız öğrenirdiniz ne kadar katılan olduğunu. abartıya gerek yok yemek yedik diye. saygılarımla VELİ

(Veli adlı okuyucumuzun yorumuna saygı duyuyoruz ama gerçekten orada olsaydı, oradaki kişi sayısının belki 700 den bile fazla olduğuna tanık olurdu. Sayın Levent Erdoğan konusu da; "Biz sorarız ne cevap verilirse onu dikkate alırız. "Masadan kalkmadan rakı içerken ..." yorumu da çok komik :)) Masadan kalkmadan onca fotoğraf nasıl çekilir, haberdeki bilgi nasıl alınır, bunu da siz değerli tüm okuyucularımızın görüşüne sunuyoruz:)) Teşekkür ederiz Veli adlı ya da rumuzlu okuyucumuza... Bülten Gazetesi)

Tarih: 23.03.2010 - 19:23 | Gönderen: veli vergici
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales