Marmaris Bülten
MARMARİS'TE NE NEREDE TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KADIN MECLİSİ SOKAKTA TOPLANDI
MARMARİS KADIN MECLİSİ SOKAKTA TOPLANDI

         Marmaris; 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde, şiddetli fırtınaya rağmen,  bir kez daha tarihsel görüntülere sahne oldu.
             
Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclis’nce düzenlenen panele konuşmacı olarak katılan Cumhuriyet Mitingleri’nin unutulmaz ismi Akademisyen CHP İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Fatma Nur Serter, Marmarisliler tarafından büyük ilgi gördü. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS KADININI FIRTINA BİLE DURDURAMADI!..
Foto Galeri için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Galeri/

MARMARİS KADIN MECLİSİ SOKAKTA TOPLANDI
tarih Tarih: 10.03.2010, 23:06 okunma Okunma: 1755
Yorumlar
Sayın Prof.Dr.Fatma Nur Serter, Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin davetlisi olarak değil; Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Örgütünün davetlisi olarak Marmaris’e gelmiştir.
Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili olan Sayın Serter, konferansta, “Biz CHP olarak başta kadın eğitimine çok önem veriyoruz” gibi; “Günü geldiğinde sandık başında oyunu kullanırken akana bakacaksın. Çektiklerini gözünün önüne getireceksin. Karar senin. Ya oyunla yüzün güler ya da çekmeye devam edersin” gibi siyasi söylemlerle kadınları uyarırken, siyasi kimliği ile konuşmuştur.
Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisinde siyaset yapılmaz ve siyasi organizasyonlara öncülük edilmez. Yaptığı tüm çalışmalar siyaset dışı olup, sosyal içeriklidir.
Yüksel Erdoğru
Kent Konseyi Kadın Meclisi
Başkan Yardımcısı


(Yorumunuz için teşekkürler Yüksel Hanım;Sayın Serter'in çizgisi zaten herkesçe bilinmekte ve CHP Milletvekili olduğu zaten tarafımızdan belirtilmiştir. Ama bu kadar biliyorsunuz madem, bundan sonra ne yazacağımızı, size sormadan, yazmayız(!)..
Teşekkür ederiz "Foto Galeri" ye de,yorumla da olsa haberi girmişsiniz, bizim ayrıca haber yazmamızı beklemeden...
Keşke yazdığınız bu yorumu, aktif bir CHP üyesi olan siz değil,siyasi kimliği olmayan, kent konseyine gerçekten siyasi kimliksiz bakabilen bir hanım yazmış olsaydı!..
Daha gerçekçi olmaz mıydı, sizce?.. Ata Sevgi.)Tarih: 11.03.2010 - 02:26 | Gönderen: Yüksel Erdoğru
ben ulusal gazete sahibi olsam bu haberi atlayan marmaris muhabirlerimi işten atardım. d bülten gazetesi dünya çapında bir habere imza atmıştır bu haberle. gazetenizin müthiş haberlerdeki başarısının devamını dilerim. sizden başka gazete tanımam. bu haberi başka yapan olmadı. bu bir gazetecilik başarısıdır. en büyük ödüle layıktır.

(Demeye çalışmış bir okurumuz... Ama biz de eksik kaldık aslında, haberin detayını veremedik henüz. Yine de, bize olan bu övgüye teşekkür ederiz. Bülten Gazetesi.)
Tarih: 15.03.2010 - 20:36 | Gönderen: okur
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales