Marmaris Bülten
DİŞ SAĞLIĞININ GÜVENCESİ DENTAL TOMOGRAFİ ALO PİDE PAKET TEL TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS KADIN MECLİSİ’NDE PARTİLER ÜSTÜ BİRLİK
MARMARİS KADIN MECLİSİ’NDE PARTİLER ÜSTÜ BİRLİK

             Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin, Armutalan Engelliler Kafe’de düzenlediği kahvaltılı toplantıda, hemen her siyasi çizgiden yaklaşık 60 kadının katılımı dikkat çekti.
                 Yeni dönem başkanlığını Kadriye Madran’ın yaptığı Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi;  Kadınların sosyal yaşamda söz sahibi olmasını güçlendirmek amacıyla, kahvaltı düzenleyerek bir araya geldi. 

Jale Orhan

                Kahvaltının amacının Atatürk İlke ve İnkılapları doğrultusunda, kadınlarının hayatın tüm alanlarında yer alması olduğunu belirten Başkan Madran, “ Kadınlarımız yaşamın üretim, iş, siyaset, kültür ve sanat alanlarında söz sahibi olmalı, kadın sorunları ve sorumlulukları konusunda bilinçlenmelidir. Kadın Meclisi bilgi paylaşımını tarafsız, koşulsuz ve eşit olarak yapar. Şeffaf ve paylaşımcıdır. Bu konuda “Benimde katkım olacağını düşünüyorum.” diyorsanız, Marmaris Kent Konseyi Kadın Meclisi olarak, sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Bunun için hep birlikte el ele!” diyerek, Marmaris’te yaşayan tüm kadınları üye olmaya davet etti.

                Söz alan Kent Konseyi Kadın Meclis Eğitmeni ve aynı zamanda yaşam koçu Sezer Çoban konuşmasında, hayal kurmanın ve bunları hayata geçirmenin, bireyler için çok önemli olduğunu dikkat çekerek, Kent Konseyi’nde açılan kurslarla, insanların hayallerini gerçekleştirebilmeleri için onlara yol gösterecektir. Farkındalıkları güçlendirmek amacıyla, her Çarşamba saat 13.00 – 14.00 arası bilinçlendirme semineri ile birlikte 14.30 – 15.30 saatleri arasında diksiyon, hızlı okuma ve anlama, anlayarak okuma kursları veriyoruz.  Bu durum gönüllülük işidir. Biz, kursiyerlerimize en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışıyoruz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

Marmaris'ten dünyaya İŞ DÜNYASI REHBERİ 
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS KADIN MECLİSİ’NDE PARTİLER ÜSTÜ BİRLİK
tarih Tarih: 25.12.2011, 16:53 okunma Okunma: 2277
Yorumlar
ÜLKELER ARASI GELİŞMİŞLİK DÜZEYİ FARKLARINA BAKILDIĞI ZAMAN,ERKEK EGEMEN TOPLUMDAN KADINLARIN YÖNETİMDE YETERLİ SÖZ SAHİBİ OLDUĞU TOPLUM HALİNE DÖNÜŞÜMÜN O ÜLKEYİ GELİŞMİŞLİK VE İNSAN HAKLARI AÇISINDAN DAHA İLERİ SEVİYEYE ULAŞTIRDIĞINI GÖRÜRÜZ. EN BÜYÜK ETKEN KADINLARIN MERHAMET VE SEVGİ DUYGULARININ ERKEKLERE ORANLA ÇOĞUNLUKLA DAHA FAZLA OLMASIDIR.
Tarih: 30.12.2011 - 17:43 | Gönderen: Aylin Kazan
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales