Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS HUZUREVİ HAYIRSEVERLERİ BEKLİYOR
MARMARİS HUZUREVİ HAYIRSEVERLERİ BEKLİYOR

                Marmaris Huzurevi Derneği Ramazan Ayı’nın ilk gününde, Marmaris Belediyesi’nin katkılarıyla 400 kişilik iftar yemeği verdi.
           Bugün ilk iftar 
 öncesi  ihtiyaç sahiplerine dağıtılan yemek sonrası; Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar,  CHP’li Belediye Meclis üyeleri, CHP Marmaris İlçe Yönetim Kurulu üyeleri’nin katıldığı Marmaris Huzurevi’ndeki iftar yemeğinde, AK Parti Belediye Meclis Üyeleri Zehra Tavacı ve Abdüllatif Hıdır’da konuk oldular.

            
Yemeğin evsahipliğini yapan CHP Marmaris Belediye Meclis Üyesi ve Huzurevi Derneği Başkanı Zehra Yüzak hayırsever vatandaşlara çağrıda bulunarak; 2004 yılından bu yana,  her Ramazan ayında  İftar Yemeği Dağıtımı etkinliğimizi sürdürüyoruz.
            
Marmaris Huzurevi Derneği üyeleri olarak bizler, Marmarisli Hayırseverler ile ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü vazifesi görmekteyiz. Onlardan gelen ayni ve nakdi bağışları, ihtiyacı olan, sıkıntı içerisindeki Marmaris Halkı’na güvenle ulaştırıyoruz.  
               
İftar yemeklerinin hazırlanması ve dağıtımı her yıl olduğu gibi yine Marmaris Belediyesi Huzurevi Mutfağından yapılacaktır. Sosyal Yardımlaşmanın en güzel örneklerinden biri olan bu organizasyonda en büyük destekçimiz yine Marmaris Belediyesi ve yardımsever Marmaris Halkı olacaktır.  Bu yılki Ramazan Ayı iftar yemeklerine katkı vermek isteyen hayırsever vatandaşlarımızın, derneğimizin Halk Bankası Marmaris Şubesindeki hesabına; 200 kişilik et yemeği için 600 TL, 200 kişilik tavuk yemeği için 500 TL yatırmaları gerekmektedir.
            
 Her gün 400 kişilik hazırlanan 3 çeşit yemeğin dağıtımı, ihtiyaç sahiplerinin evlerinden getirdikleri kaplara konularak yapılmaktadır. Talebin fazla olması durumunda dağıtılan yemek miktarı artırılacaktır. İftar yemeği dağıtımı, hergün saat18.30’da  başlayacaktır.  
                
İftar yemeklerinin dağıtımına katkı verecek olan bütün Marmarislilere şimdiden teşekkür ederiz.   Sevginin hâkim kıldığı birleştirici unsurlarla bezenmiş, kardeşliğin ön plana çıktığı mutlu ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmeyi umut ediyoruz.” dedi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS HUZUREVİ HAYIRSEVERLERİ BEKLİYOR
tarih Tarih: 02.08.2011, 00:34 okunma Okunma: 2760
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales