Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS GENÇ GİRİŞİMCİLERİ SORUNLARA ÇÖZÜM ARIYOR
MARMARİS GENÇ GİRİŞİMCİLERİ SORUNLARA ÇÖZÜM ARIYOR

                  Marmaris Ticaret Odası öncülüğünde, sivil toplum kuruluşlarını bir araya getiren Genç Girişimciler Grubu kendisini halka tanıttı. 
                  
MTO Halkla İlişkiler ve Basın Koordinatörü Harika Keleş’ten alınan bilgide; ”Marmaris Ticaret Odası (MTO) Genç Girişimciler Kurulu üyeleri, 10 Aralık 2009 Perşembe günü saat 14:00’de Marmaris Ticaret Odası Meclis Salonu’nda düzenledikleri toplantı ile hem kendilerini tanıttılar, hem de Marmaris’in sorunlarına çözüm bulabilmek için yapılabilecek projeler hakkında fikir alışverişinde bulundular.
         
MTO Genç Girişimciler Kurulu ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya;  MTO Yönetim Kurulu üyeleri, MTO Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, ROTARACT Kulübü Başkanı Seniha Uygun, Asbaşkan Betül Şimşek ve üyeleri, MAGİAD Başkanı Süleyman Erdaş ve üyeleri, Marmaris Dayanışma Derneği Başkanı Eşref Karaca ve üyeleri, MTO AB - Dış İlişkiler Birimi Koordinatörü Eylem Miray Apak katılmıştır.
       
            Toplantıda konuşan MTO Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Süleyman Mutlu Ayhan, Genç Girişimciler Kurulu’nun amaç, ilke ve işleyişi hakkında bilgi vermiştir. Süleyman Mutlu Ayhan MTO Genç Girşimciler Kurulu’nun 2009 - 2010 dönemindeki çalışma programından ve yapılması planlanan projelerinden de bahsetmiştir.
            Marmaris Ticaret Odası ve sivil toplum kuruluşlarının ilk defa toplu halde bir araya geldiği toplantı olma özelliği de taşımaktadır. İnteraktif şekilde gerçekleşen toplantının Marmaris’deki sivil örgütlenmeye katkıda bulunacağı anlaşılmıştır. “ denildi. (AjansSevgi / Marmaris)

MARMARİS GENÇ GİRİŞİMCİLERİ SORUNLARA ÇÖZÜM ARIYOR
tarih Tarih: 18.12.2009, 21:13 okunma Okunma: 2842
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales