Marmaris Bülten
MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS ENGELLİLER DERNEĞİ KÜLLERİNDEN YENİDEN
MARMARİS ENGELLİLER DERNEĞİ KÜLLERİNDEN YENİDEN

            Biz şimdilik onlara kısaca MARENGDER diyoruz. Yani, Marmaris Zihinsel Özürlü Öğretilebilir ve Eğitilebilir Çocukları Koruma ve Eğitimlerini Sağlama Derneği…

                  MARENGDER tam unutturulmaya çalışılırken, kuruluşundan tam 20 yıl sonra, küllerinden doğarak,  siyaset üstü bir dayanışmayla yeniden yola çıktı.

                
 Derneğin Kurucu Başkanı Ayhan Dursun dün (12 Mart 2012) gerçekleşen yeni yönetim kurulu tanıtım toplantısında yaptığı açıklamada;” 1992 yılından bu güne derneğimize destek veren, katkı koyan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bunun yanında derneğimize büyük emekleri geçen merhum eşim Dursun Dursun ve Gonca Tetik’i de bir kez daha rahmetle, şükranla anıyoruz.  Son genel kurulumuzda başkanlığımda oluşturduğumuz yeni yönetim kurulumuzda Başkan Yardımcımız Emine Ülker Durmaz, Saymanımız Hayat Yaraş, Sekreterimiz Müzeyyen Göncü  ve Basın Halkla İlişkiler’den sorumlu görevlendirdiğimiz yönetim kurulu üyemiz Ata Sevgi ile, Marmaris’te artık sadece çocuklarımız ve toplum için çalışacak bir yönetim oluşturduğumuza inanıyoruz.
  
            Bugüne kadar bize destek veren herkese ve değerli basınımıza şükranlarımızla teşekkür ediyoruz.” dedi. (AjansSevgi/ Marmaris)

____________________________     
Marmaris'ten dünyaya 
İŞ DÜNYASI REHBERİ
 ayrıntılar için lütfen linke tıklayınız.
http://www.marmarisbulten.com/Haber/MARMARiS_iS_DUNYASi_ve_KAMU_KURUMLARi_REHBERi/

MARMARİS ENGELLİLER DERNEĞİ KÜLLERİNDEN YENİDEN
tarih Tarih: 13.03.2012, 05:32 okunma Okunma: 2130
Yorumlar
Tebrikler Sn Ata Sevgi ve Sn Dernek Baskani Ayhan Dursun ve de tum yonetim kurulu uyeleri..Boyleyesine onemli bir dernege yeniden hayat verdiginiz icin sizlere sonsuz tesekkurler...Uzanacaginiz her bir engelli icin cok sey ifade edeceginiz kesin..Marmaris sizlerle gurur duymali...BASARILAR...
Tarih: 13.03.2012 - 06:00 | Gönderen: NUR NIEMELA - USA
Çalışmalarınızda Anadolu Özel Çocuklar Derneği olarak başarılar diliyoruz.
Naim İlkay
Tarih: 13.03.2012 - 17:51 | Gönderen: Naim İlkay
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales