Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!..  PİZZA LUNA Paket Servis TIKLAYIN
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS EDOS’TAN ANNELER GÜNÜ BULUŞMASI
MARMARİS EDOS’TAN ANNELER GÜNÜ BULUŞMASI

                      Başkanlığını Belgin Ballı’nın yaptığı; Marmaris Eğitim ve Dostluk Derneği (EDOS), 12 Mayıs Anneler Günü nedeniyle, bir kutlama yemeği verdi.
                 Kültür Bakanlığı Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu Ney Sanatçısı Süleyman Yardım ve Kanun Sanatçısı M. Celaleddin Aksay’ın yaptığı müzik eşliğinde hoş sohbet ortamında yapılan yemekte
; Samanyolu TV Haber Spikeri Asım Yıldırım’da, şiirler ve hikayelerden oluşan  “Annem” konulu bir sunum yaptı.

Ata Sevgi
                      Dün akşam (6 Mayıs 2012) Grand Paşa Hotel’de, yaklaşık 150 kişinin katıldığı yemeğe; AK Parti Muğla İl Başkanı Nihat Öztürk, AK Parti Marmaris İlçe Başkanı Kadem Mete, Marmaris İlçe Müftüsü Hasan Ersöz, Marmaris İlçe Milli Eğitim Müdürü Züleyha Aldoğan ve Marmaris Devlet Hastanesi Başhekimi Tolga Çakmak ve aileleri de konuk oldular.
 
            Kültür Bakanlığı Konya Türk Tasavvuf Müziği Topluluğu Ney Sanatçısı Süleyman Yardım ve Kanun Sanatçısı M. Celaleddin Aksay’ın yaptığı müzik eşliğinde hoş sohbet ortamında yapılan yemekte; Samanyolu TV Haber Spikeri Asım Yıldırım’da, şiirler ve hikayelerden oluşan  “Annem” konulu bir sunum yaptı.
 
            EDOS Başkanı Ballı teşekkür konuşmasında; Anne yüreği; yaradanın hediyesidir, insanlığa.Anne, kendi dünyasında bir kutup varlıktır.Ailenin direği, esası ve yaratıcı kudretin de en önemli malzemesidir.
            Bir düşünün bizim için onlar, ne uzun hazırlık dönemi geçirmiş, ne aşılmaz zorluklara toslamış, ne çetin hadiselerle pençeleşmiş, ne kadar hayal ve melal ile oturup kalkmış, ne kadar yeis ve inkisarlarla burkulmuş, ne zorluk ve sıkıntıları göğüslemiş… Bizim için ne değerli şeyler harcamış ve ne emekler sarfetmiş, sarf etmişte sonra herhangi bir beklentiye girmemişlerdir…
 
            Eğer şu varlık aleminde her şeyin kendine göre bir ruhu, bir hayat cevheri varsa bizim hayat cevherimiz de sen olmalısın.
Kendini insanlığın hizmetine adamış, tüm kadınlarımızın anneler gününü kutlarız.”
dedi. (AjansSevgi / Marmaris)
______________________________

ANNELER GÜNÜ KUTLAMA
MESAJLARI İLANLARI 
için tıklayın!..
http://www.marmarisbulten.com/Haber/ANNELER_GUNU_KUTLAMA_MESAJLARi_2013/

MÜŞTERİLERİNİZİN
SİZE ULAŞMASINA KESİN ÇÖZÜM!..
 bir tık yeter!..
http://www.marmarisbulten.com/Haberler/is_Dunyasi_Rehberi/

MARMARİS EDOS’TAN ANNELER GÜNÜ BULUŞMASI
tarih Tarih: 07.05.2013, 14:03 okunma Okunma: 1755
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales