Marmaris Bülten
MARMARİS'TE BOTOX LAZER EPİLASYON ORGANİK SAÇ TIKLAYIN!.. MARMARİS GÖZLÜKÇÜ MY DENİZ OPTİK SGK İLE ANLAŞMALI
Your Voice Your Newspaper... From Marmaris to The World
MARMARİS CHP İKTİDAR YOLUNDA ÇOBAN ATEŞİNİ ALEVLENDİRDİ
MARMARİS CHP İKTİDAR YOLUNDA ÇOBAN ATEŞİNİ ALEVLENDİRDİ

              CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya’nın ev sahipliğinde Grand Yazıcı Turban Tesisleri’nde düzenlenen yemekte konuşan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, “ Zor bir seçim dönemi yaşadık. Merkezi yönetimi kullandılar. “Ne olursa olsun bu seçimi alacağız!” dediler para pul kullandılar bu iş bitti dediler. Başaramadılar!.. Karşılarında siz vardınız siz!..”

Ata Sevgi

                   Cumhuriyet Halk Partisi (CHP ) Marmaris İlçe Örgütü’nce düzenlenen, Yerel İktidar’dan Genel İktidara Dayanışma yemeğinde 1275 kişi bir araya geldi.

               Önceki gün (13 Kasım 2009) CHP Marmaris İlçe Başkanı Yamaç Kaya’nın ev sahipliğinde Grand Yazıcı Turban Tesisleri’nde düzenlenen yemekte; CHP Muğla  İl Başkanı Süleyman Uslu, CHP Fethiye İlçe Başkanı Emrah Doğu, Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar, Armutalan Belediye Başkanı Muhammet Ünlü, Turunç Belediye Başkanı Ali Fuat Fidan, Köyceğiz Belediye Başkanı Salih Erbay, CHP Bodrum İl Genel Meclisi Üyesi ve Başkanı Zeki Köylü, CHP Marmaris İl Genel Meclisi Üyeleri Dursun Kaplan ve  Suat Esin, Marmaris Ticaret Odası Başkanı Mehmet Baysal ve Yönetim Kurulu üyeleri de konuk oldu.

HÜKÜMET GÜCÜ VE PARA SİZİ YENMEYE YETMEDİ

                  Gecede söz alan Marmaris Belediye Başkanı Ali Acar partiden diğer seçilmiş belediye başkanlarını da yanına alarak yaptığı konuşmada; “ Zor bir seçim dönemi yaşadık. Merkezi yönetimi kullandılar. “Ne olursa olsun bu seçimi alacağız!” dediler para pul kullandılar bu iş bitti dediler. Başaramadılar!.. Karşılarında siz vardınız siz!..” diyerek, yeniden seçilmesini sağlayan partililere teşekkür etti.

ÇOBAN ATEŞİ MARMARİS’TE ALEVLENMİŞ

               CHP Muğla İl Başkanı Süleyman Soylu’da;” Muğla da yaktığımız çoban ateşi görünen o ki, Marmaris’te alevlenmiş. Önümüzdeki genel seçimlerde bize artık 3 milletvekili yetmez. En az 5 olacak bunu da gördüğüm kadarıyla sizler yapacaksınız.” Dedi.

Canlı müzik eşliğinde süren gecede, Marmaris TV tarafından hazırlanan sinevizyon gösterisi ise seçim sürecini bir kez daha hatırlatarak,  konuklara duygusal anlar yaşattı. (AjansSevgi / Marmaris)

Ayaktakiler: Emrah Doğu, Yamaç Kaya. Oturanlar: Rukiye Uslu, Sibel Doğu, Yelda Kaya, Süleyman Uslu, Ali Acar, Sevgi Acar, Atika Şen, Şennur - Muhammet Ünlü.

Nuran Esin, Berrin - Hüseyin Süer, Yamaç Kaya, Mehmet Baysal.

Salih - Nazire - Zerrin - Hüsamettin Karabağ, Şadi Kara, Anıl - Atika Şen, İpek Gülcan.

Duran - Okşan İlgün, Arzu Bulut, Sevtap - Tural İlgün.

Hülya Üstünkaya, Esen Toykan, Şenay Kılın, Solmaz Yüksel, Işın Emre.

 Arzu Bulut, Esra - Mehmet Ali Balıkçıoğlu, Cihan Bulut.

Aynur Altuntaş, Tülay Özer.

Sezen - Ali Özge Kol.

Zehra - Sami Karakaş.

Sibel - Emrah Doğu.

   

MARMARİS CHP İKTİDAR YOLUNDA ÇOBAN ATEŞİNİ ALEVLENDİRDİ
tarih Tarih: 16.11.2009, 03:24 okunma Okunma: 7768
Yorumlar
Marmaris, birilerinin rantını değil Marmarisin rantını düşünen Sayın Ali Acar'ı tekrar seçerek Marmarisin Ali Acarın icraatlarına sahip çıktığını göstermiş oldu. Basının alçakça saldırılarına çirkin karalamalarına rağmen halkın gördüğünü bildiğini tasdiklemesi bir kez daha doğru kişilerin ve doğru yapılan işlerin hakettiği değeri göreceğini göstermiş oldu. Ali Acar'ın başkanlığı döneminde yaptığı bütün icraatları yürek isteyen işlerdi. Yaptığı işlerde zaman zaman tek başına kalsada kanunlara uyarak gerçek bir belediyecilik anlayışı ile görevini sürdürdü. Çağdaş yobazlara rağmen Marmarisin kazanması için elinden geleni yaptı. Yıllardır birilerinin oy uğruna birşeylere gözyumarak mahfettiği Marmarisi gerçek kimliğine kavuşturmak için mücadele eden Sayın Ali Acara, bu zor yolda başarılar diliyorum. Sözde Cunhuriyetçi geçinen birçok çağdaş yobaza rağmen avantacılık, adam kayırmacılık yapmadığı için, kanunlara bağlı gerçek bir belediye başkanı olduğu için saygılarımı sunuyorum.

Tarih: 18.11.2009 - 16:25 | Gönderen: Gökhan İzbudak
Ali Acar ve Yamaç Kaya dürüstlükleri, çalışkanlıkları ve adalet duygusu yüksek ilkeli duruşlarıyla Marmaris için büyük kazanımlardır.
Tarih: 24.01.2010 - 03:58 | Gönderen: Ayhan Öz
Yorumla
Ad Soyad
E-Posta (yayınlanmayacaktır)
Yorumunuz
Güvenlik Kodu
  
2010 ales